Apie dizaino studijas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Grafinio dizaino studijosEglė sako, kad nežinojo, jog graphic designing taps jos tikrąja ir vienintele specialybe. Mergina gana ilgai ieškojo savęs ir galų gale kažkaip atsidūrė šiose studijose.

Ko tikėjosi

Paklausta, ko tikėjosi, Eglė atvirauja, kad visgi pirma jai rūpėjo ne web page desing, o išvaizdos ir įvaizdžio modeliavimas. „Gal kažkam tai atrodo tuščias dalykas, bet aš įspūdį visada gaunu pirmiausiai per vizualius dalykus. Vaizdas komunikuoja visada labai stipriai, todėl ir man norisi tą stiprybę iš kažkur gauti. Aš konkrečiai tikėjausi, kad sutiksiu labai daug stilingų žmonių ir kad pati kažkaip suvoksiu, kaip reikia daryti, kad tapčiau stilinga. Paaiškėjo, kad tai nėra taip jau sunku. Tačiau daug dalykų, kurie buvo susiję su dėstomomis studijomis, pasirodė kitokie. Pavyzdžiui, tikėjausi labai aiškios tvarkos ir kažkokių konkrečių reikalavimų. Dabar atrodo, kad kartais tie reikalavimai yra ir tvarka yra, bet viskas paslėpta, ir tu turi tiesiog numanyti ir nuspėti, ką dėstytojas turi omenyje, kai jis sako „daryk kaip nori“, – pasakoja mergina.

Kaip viskas buvo

Ėglė tvirtina, kad vis tiek pirmasis įspūdis nebuvo blogas. „Aišku, tikėjausi, kad iškart kibsime į kažkokį sistemingą darbą, kad tą grafinį dizainą pažabotume. Tačiau jau per pirmuosius užsiėmimus pastebėjau, kad dėstytojai kalbėti tikrai mėgsta, tik ar tikslingai – labai abejoju. Taip pat daug dalykų, kuriuos tikrai būčiau mielai krimtusi, tiesiog nebuvo dėstoma. Vietoje atsirado daugiau kažkokių abstrakčių ir tokių, kurie vadinami bendraisiais, nors man jie nė kiek nerūpėjo ir nemanau, kad tai tikrai būtent tai, ko aš ateityje labiausiai ieškosiu“, – pasakoja Eglė.

Kur link tai veda

Mergina sako, kad viskas veda link daugybės savarankiško darbo. „Iš tiesų, šios studijos ypatingos tuo, kad tu gali save realizuoti labai skirtingais būdais. Tu nebūtinai turi daryti tai, kas tau tikrai sudarys kažką aiškiai pagal programą. Kad jau įstojai į grafinį dizainą, tai neprivalai atvirutes daryti ar web page design. Kas žino, gal tu nori daryti visai ką kita. Gal kokias nors menines instaliacijas, gal čia yra tavo tikrasis pašaukimas. Taigi, svarbiausia, kad turi eiti ir tai išsiaiškinti, štai kur menas, štai kur esmė. Aš asmeniškai manau, kad man tai vis tiek nuves į kažkokį drabužių ir įvaizdžio formavimą. Gal tiesiog darysiu scenografiją ir dėl to irgi būsiu pilnai save realizavusi“, – sako ji.

979
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *