Asmeninės paskolos – sėkmingai vairuojantis per paskolų labirintą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Sėkmingai Vairuodamas Per Paskolų labirintą

Pagrindinės gatvės mažmeninio pardavimo bankai susiduria su stipresniu lenktyniavimu negu kada nors iš skirtingo diapazono skolinti šaltinius, introducers ir finansinių paslaugų prekės ženklus. Palyginimo svetainės tokios kaip Moneysupermarket ir GoCompare atnešė daugiau informacijos ir prieigos prie skolintojų, kuriuos daug klientų nepažino, egzistavo, tuo metu, kai prekybos centro grandinės tokios kaip Tesco ir Sainsbury pasiūlymas paskolina labai konkurencingomis kainomis palyginti su jų mažmeniniais banko konkurentais.

Tai turi reikšti daugiau vartotojų pasirinkimo, kadangi šitos firmos konkuruoja dėl klientų, bet iš tikrųjų, sunkiau negu kada nors gauti paskolas kadangi labai daug skolintojų nunešė žmogaus elementą nuo paskolų pasirašymo
Turi vyriausybės dalyvavimą, ir politikai reikalauja daugiau pinigų, kad būtų lentout, kuriam padedama? Ne, ir ne net pagal parlamento nario savas nuomones;" Daug klientų jaučia, kad jų banko sprendimas, kad neskolintų yra sutartinis. ‘Kompiuteris nesako jokios’ kultūros," sako John Thurso, liberalus demokratinis parlamento narys.

Taip, ką geriausias kelias vairuoja per labirintą?

1 žingsnis

Prieš ėjimą paskolai, yra kai kurie vyriausybiniai planai, kurie gali sugebėti padėti jums, tokiu būdu jūs turite patikrinti juos iš pradžių. Yra dvi formos pagalbos, dėl kurios jūs galėtumėte turėti teisę kreiptis: Vietos valdžios pagalba: Nuo 2013 m. balandžio, kiekviena vietos valdžia yra atsakinga už aprūpinimą pagalbos jos gyventojams, kurie kovoja su nenumatytu blogiausiu atveju; tai galėjo būti jumis negalintis išgalėti nupirkti maistą, reikiant pagalbos, kad pasiliktų jūsų savuose namuose ar reikiant pagalbos, jei jūs atvykote iš rūpinimosi, ligoninės ar kalėjimo. Liūdnai, tai nėra paprasta ir priklausys nuo finansavimo, kad jūsų vietos valdžia buvo pasiekiama. Nėra jokių nacionalinių taisyklių, ir kiekviena taryba gali pasirinktinai išsirinkti, kiek finansinės pagalbos, kad pasiūlytų, jei bet kam, ir kas turi teisę. Nacionalinė pagalba: kitas pagalbos tipas atvyksta į formą sudaryti biudžetą paskolų ir avansų. Jei jūs negausite pašalpos, jūs neturėsite teisę šiam tipui pagalbos, tačiau, jei jūs gausite pašalpą ir neturėsite jokių ar žemų santaupų, tai tai galėjo būti jums.

2 žingsnis

Jei jūs nustatėte, kad nėra jokios vyriausybinės pasiekiamos pagalbos, bet jūs turite pasiskolinti pinigų, tai jūs turite nustatyti tris daiktus anksčiau, negu jūs sutrukdysite į labirintą:

– Kiek jums reikia? (Ne, kiek būtų jūs iš tikrųjų kaip, ar kiek jūs manote, kad jūs galėjote išleisti, jei jūs turėjote prieigą prie to – kiek daro jus, iš tikrųjų reikia),

– Kiek gali leisti sau jus sumokėti? Tai yra trumpalaikė pinigų cirkuliacijos problema, kurią jūs turite, su kai kuriomis sąskaitomis, kurias jūs turite užmokėti skubiai, bet jūs turėsite pinigus, kad atsilygintumėte ant mokėjimo dienos? Ar padarykite jūs turite pasiskolinti, kad galbūt nupirktumėte automobilį – jei taip, spręskite, kiek jūs galite leisti sau sumokėti iš jūsų pajamų kas mėnesį, po to, kai jūs išskaitėte visas kainas daiktų, kurių jūs tiesiog negalite išvengti (energijos sąskaitos, bendruomenės kaltinimas, maistas ir apsirengimas, ir taip toliau)

3 žingsnis

Taip, jei jūs nustatėte, kad nėra jokios vyriausybinės pagalbos, pasiekiamos 1 žingsnyje ir 2 žingsnyje, jūs sprendėte dydį ir tipą paskolos, kurios jums reikės; jūs dabar turite surasti skolintoją, kuris pasakys taip.

Ten trys pasirinkimas į radimą skolintojo ir teisės paskolina pasiūlymą jums:

– eina tiesiai į skolintoją

– moka kažką, kad padarytų tai jums

– randa kažką, kas padarys tai jums, veltui

Ėjimas, Tiesioginis

Jei jūs turite nepriekaištingą kredito istoriją, turite minimalų skolinimąsi ir žinote tiksliai, koks skolintojas turi produktą, kurio jums reikia, tai tai galėjo būti maršrutu jums.

Kažkokios pagalbos gavimas

Jei tačiau jūs neturite nepriekaištingo kredito (galbūt praleido vieną kreditinės kortelės užmokestį prieš 9 mėnesius, pavyzdžiui), tada, daug tradicinių skolintojų, pasirašančių varžybų dalyvio korteles, tiesiog atšauks jus. Jūs galite taip pat būti atšauktas, jei jūs turite egzistuojančias paskolas, buvote jūsų darbe ar jūsų naminiame tiktai trumpas laiko tarpas, ar nepasirodote ant rinkėjų registro, kur jūs gyvenate – visi jie yra labai bendros skolintojų priežastys smukdyti jūsų paraišką. Tai yra, kur kažkokios pagalbos turėjimas gali dirbti labai jūsų paslaugoje.

Paskolinkite sourcing svetaines, ir brokeriai turi prieigą prie daugelio skolintojų, kurie tiesiog neegzistuoja ant pagrindinės gatvės – jie nusprendžia neturėti brangių pagrindinės gatvės įstaigos nuompinigių ir vietoj to šaltinio jų klientai per šitas paskolos svetaines ir brokeriai. Jūs galite išsirinkti, ar užmokėti brokeriui, kad dalyvautumėte su jūsų paieška, ar panaudotumėte svetainę veltui, kad sužinotumėte tai, kas jūsų pasirinkimas anksčiau sėkmingai gauna tą paskolą, kurios jums reikia.

549
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *