Asmeninės paskolos

Asmeninės paskolos su blogu kreditu

Jei domėjotės ar domitės asmeninės paskolos gavimo galimybėmis, turbūt atkreipėte dėmesį, jog bankai duoda paskolas tik tiems asmenims, kurie turi nepriekaištingą kredito istoriją. Kitaip tariant, jei asmuo kada nors anksčiau ėmė paskolą ir visas įmokas sumokėjo laiku, jis laikomas patikimu klientu, ir turi kur kas didesnius šansus gauti paskolą. Ir atvirkščiai, jei asmuo nesilaikė duotų įsipareigojimų ir vėlavo atiduoti paskolą (ar jos dalis), tai įtraukiama į jo istoriją ir gali turėti neigiamų pasekmių ateityje.

Turbūt daugelis sutiks, kad gera reputacija yra svarbi ir kitais gyvenimo atvejais. Pavyzdžiui, jei ieškote naujo darbo, darbdaviai tikrai pasidomės jūsų praeitimi: kur dirbote anksčiau ir dėl kokių priežasčių keitėte darbus, ar jūs buvote patikimas ir sąžiningas darbuotojas, ar jūs buvote gerbiamas ir vertinimas. Nenustebkite, jei jūsų nuomonės neužteks: dažnai darbuotojų atrankos specialistai nori išgirsti atsiliepimų apie jus iš jūsų buvusių darbdavių ar kolegų. Nepriekaištinga darbinė reputacija – sėkmės garantas tolimesnei karjerai.

Asmenines paskolosTa pati situacija gali būti pritaikoma ir asmeniniams santykiams. Juk, jei pradedate susitikinėti su nauja mergina (vaikinu), jums įdomi jos (jo) praeitis? Garantuojame, kad itin didelis buvusių partnerių skaičius, ar, priešingai, visiškas atsiskyrimas nuo žmonių, jums tikrai sukeltų įtarimą.

Be to, žmonės daug labiau linkę akcentuoti ir prisiminti kitų klaidas nei gerąsias savybes. Jei esate pavyzdinga žmona, bet vieną kartą „nueisite į kairę“, patikėkite, visi apie tai ir tešnekės, pamiršdami, kokia ištikima ir rūpestinga jūs buvote iki tol. Jei esate stropus studentas, bet vieną vienintelį kartą nusirašinėjote per egzaminą, tai įstrigs į kitų žmonių atmintį kur kas giliau nei jūsų pasiekimai. Jei esate puikus darbuotojas, bet per įmonės vakarėlį gerokai padauginote alkoholio ir pradėjote priekabiauti prie kolegių, jūsų nederamo elgesio apraiškos bus cituojamas dar ilgai.

Taip ir su finansiniais klausimais. Nesvarbu, kiek kreditų ėmėte praeityje, jei sėkmingai su jais susitvarkėte, neturėsite jokių problemų, jei norėsite asmeninės paskolos ateityje. Kita vertus, jei jūsų kredito istorija – bloga, nevertėtų nusiminti. Šiais laikais nemažai kredito bendrovių teikia paskolas netgi asmenims su bloga kredito istorija.

Tad, jei jūs ir vėl pritrūkote pinigų, ir manote, kad vienintelis būdas jų gauti – nauja ar kelios naujos asmeninės paskolos, drąsiai kreipkitės į vieną ar kitą kredito įmonę ir išsiaiškinkite jų siūlomas sąlygas. Žinoma, gali būti, kad palūkanos bus didesnės nei įprastais atvejais. Taip pat jūsų gali būti paprašyta duoti užstatą ar įkeisti turimą turtą. Šios asmeninės paskolos sąlygos nėra itin palankios, bet, jei jūs neturite kito pajamų šaltinio, asmeninės paskolos privalumai juk yra didesni nei trūkumai?

344
2.5/5 ( 50% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

{ 4 comments to read ... please submit one more! }

  1. Noreciau zinoti nors kelis kreditorius, kurie skolina su bloga kreditu istorija, nors visos skolos padengtos.

  2. Man reikia asmenines paskolos gan dideles sumos gal galite padieti?

  3. laba diena man reiketu paskolos iki 400euru, gal kas galetu suteikti

  4. susimoviau

    sveiki, noreciau gauti paskola 400 euru gal galite padeti. labai reikai…

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *