Asmuo asmeniui, skolinančiam – naujas reiškinys

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Vienas iš didelių laikraščio pranešimų, kuriuos kiekvienas pastoviai aptaria yra trūkumas kredito, paskolinto per šį nuosmukį. Nepaisant gausių vyriausybės pastangų pumpuoti pinigus į nustatytus skolintojus, kreditas lieka aptemptas. Dar tuo metu, kai vyriausybiniai ir stambūs bankai bando palaikyti status kvo ant skolinimo, tamsus arklys ramiai paveja tradicinius skolintojus, ir aprūpina labai būtiną kreditą, kad mainytų į grynuosius pinigus surištus vartotojus.

Šis judėjimas, pavadintas asmeniu asmeniui, skolinančiam (ar P2P, kadangi mes kviesime tai), yra viskas apie atitikimą žmonių, kurie turi pinigus, kad apgaubtų tais, kas nori pasiskolinti pinigų, ir sutarties abipusei naudai sudarymo. Dažnai abi partijos suras, kad normos yra daug malonesnės negu, ką jie galbūt surado bet kokiame banke
Investitoriai ar skolintojai vidutiniškai daro 9 %-20 % sugrįžimus. Paskolos gavėjai randa panašiai malonias normas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

P2P skolinantis dirba kaip investicinė transporto priemonė todėl, kad paskolos nelaiko trumpu terminu, paprastai daugiau negu treji metai. Ir P2P numeris skolinančios įstaigos turi reikalo vidaus paskoloje, kadangi tai sukurtų visiškai skirtingą paskolos klasę, kuri negalėtų būti naudinga, tai yra nariai. Paskolos aš pamačiau ir finansavau, svyravo nuo įsiskolinusios konsolidacijos, skolina į namines rekonstrukcijos paskolas, ir net apėmė kolegijos išlaidas. Apskritai, tai yra paskolos, kurias bankai apskritai nelies dėl aukštesnio rizikos veiksnio; bet mainais už rizikos veiksnį, jūs galite užrakinti aukštesnėje sugrįžimo normoje.

Kelios kompanijos buvo įkurtos, kad kapitalizuotų šią augimo tendenciją. Du pionieriai yra, Klesti Rinka ir Skolinantis Klubas. Aš panaudojau abu, ir manau, kad jų paslaugos yra aukščiausia žymė. Jie veikia kaip eBay paskolų, ir skolintojai gali išnaršyti taikomąjį paskolos tvarkaraštį, kad nuspręstų, kuris jie investuos kapitalą. Skolintojai gali tada investuoti tik 25$, ir su pridėjimu potencialiai šimtų kitų, investuojančių kapitalą į pastabą, paskola finansuoti. Klestėkite, ar LC tada rinks užmokesčius kas mėnesį ir paskirstys tai atitinkamai. Klestėkite, taip pat turi ypatybę, kuri leidžia, kad jūs, kad įkurtumėte "portfelį suplanuojate", kuris bus automatically investuoti kapitalą į paskolas, kurios atitinka jūsų reikalavimus. Tai nuostabu, jei jūs neturite laiko perbristi per daugelio paskolos galimybių.

Žmonės pradeda žadinti į galimybes, kurias skolinantis P2P duoda jiems. Daug investitorių nusprendžia investuoti kapitalą į šią pramonę todėl, kad jie randa, kad jie negali gauti geresnių sugrįžimų vertybinių popierių biržoje ar nuo kompaktinių diskų. Asmeniškai, aš mėgau mintį, kad aš gausiu pajamas kas mėnesį kaip palūkanas paskolose, kurias aš padariau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Skolinantis P2P yra investicija ir skolinanti transporto priemonė, kuriai pritarė SEC. Iš tikrųjų, Klestėkite, vadovaujantis pareigūnas Chris Larsen dirbo su SEC, kad padėtų sukurti visą reguliavimo klasę šiai pasirodančiai pramonei. Būkite užtikrintas, tai nėra praeinantis susižavėjimas ar suktybė.

Skolinantis P2P jau įgijo pastovų atramos tašką kreditų rinkose. Jau $4 milijarduose paskolose, tai numatoma, kad padvigubėtų po kitų kelių metų. Ir kadangi kreditų rinkos tęsia suvaržyti skolinimą, daugiau žmonių pasisuks į šią pramonę, kad patenkintų jų norus. Tai yra reiškinys, kuris aš galvoju, amžinai pakeis amerikiečių finansų veidą.

1118
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *