Greitas kreditas

Greitas kreditas – patogi pinigų gavimo forma, kai jų reikia greitai ir trumpam.

Į visuomenę atvyko santykinai nauja paslauga – greitas kreditas. Tūkstančiai asmenybių, ne tik visoje Lietuvoje, bet bei Europoje pradėjo naudotis firmų teikiamomis paslaugomis bei griebia paskolas. Kas lėmė tokį populiarumą? Ar iš tikrųjų reikia imti paskolas vien tam, jog laikiną laiko tarpą jaustumėtės laimingu? Šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti konkrečiau apie greitųjų kreditų teikiamą naudą, bendrus šių pliusus bei minusus.

Greito kredito privalumai

Greitas kreditas

Šį kartą pradėsime kapstytis po pliusų akiratį ir pasistengsime atrasti jų kuo daugiau – na, juk verta žinoti, kodėl tai esti naudinga apart greitų pinigų, tiesa? Tikriausiai nesumeluosiu, jei teigsiu, jog greitieji trumpųjų tekstinių žinučių kreditai, ar kitos „staigios“ paskolos, patapo tokios populiarios dėl puikaus marketingo specialistų darbo – akivaizdžiai viliojama akcijos, leidžiančios pajusti greitų pinigų kvapą akimirksniu. Tikriausiai, jog didžioji dalis nė nebūtų susižavėję šia siūloma paslauga, jei nebūtų akcijoje minima frazė – “Pirma paskola nemokamai“. Šis, nė nekiltų teigti žodžio pigus, triukas pritraukė daugybė asmenybių, kurie, sunkiai gyvendami Lietuvoje bei čiut čiut sudurdami galą su galu, susiviliojo pabandyti šią „rinką“ savo kailiu. Didžioji dalis asmenybių, nė neįvertinę galimybes, kad teks grąžinti paskolą lygiai taip pat skubiai, kaip bei ją pasiskolino, drąstiškomis priemonės šluote šlovė greitųjų paskolų sąskaitas. Vieni pinigus mėtė į kairę ir į dešinę, kas reikštų, jog pliusas – laikina euforija, suteikianti galimybes mėgautis turtuolio gyvenimu. Džiugu, jog daugumos, drysčiau sakyti, neatodariškai paimtos paskolos, buvo grąžintos per nustatytą laikotarpį ir jiems tas problemų nesukėlė, o ne visų tokių būta. Kad ir kaip bebūtų, pliusą įrašome ir čia – visgi, pirmoji greitųjų kreditų paskola – nemokama.

Greito kredito trūkumai

Laikas pereiti prie minusų ir „paklibinti“ jų duris. Grįžtame vėl prie laiko terminų, kurie esti vienas iš pagrindinių reikalavimų imantiems paskolas – nors pirmoji suteikiama paskola nereikalauja jokių palūkanų, tiesiog privalu įšokti į laiko traukinį, tačiau likusios kitos, galime sakyti, nesudaro tokio džiugesio tiek jas imant, tiek atiduodant – palūkanos kur kas didesnės, jau nekalbant apie atvejus, kuomet vėluojama paskolas atiduoti. Taip pat, tempiant grąžinimo terminą, įmanoma susidurti ir su teisėsauga, todėl to iš tikrųjų nepatariame daryti.

Reziume, tiek pliusus, tiek minusus galime vardinti ir vardinti. Greitas kreditas, kaip paslauga, yra sąlyginai naudingas, tačiau, kaip ir priemant bet kokį sprendimą, šiame, taip pat, vertinga „pasukti“ galvą bei apskaičiuoti situaciją – ar sugebėsite per nustatytą laikotarpį grąžinti paskolą bei ar išvis ją sugebėsite atiduoti.

137
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *