Kodėl asmeninės paskolos po bankroto yra daugiau, negu galimybė

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Daug žmonių, kurie susiduria su neįveikiamu skolų nusilenkimu į spaudimą, kad paskelbtų bankrotą. Tai nėra idealus sprendimas, bet deja, ekonominė tikrovė daro tai vieninteliu praktiniu pasirinkimu. Bet geros žinios yra, kad, gaudamas asmenines paskolas po to, kai bankrotas yra dabar labiau tikėtinas, su daugiau skolintojų, pasiruošusių priimti vaidmenį, kurį aplinkybė vaidino sprendime.

Tai yra labai skirtinga situacija į prieš kelis dešimtmečius, skelbiant, kad bankrotas paliko rimtą dėmę ant kredito reputacijos, priversdamas daug tradicinių skolintojų laikytis laisvas nuo tokių pretendentų. Gaudamas paskolą greitai po to, kai bankrotas buvo beveik neįmanomas, bet šiandien tai yra labai tikra galimybė.
Su tuo turint omenyje, opcija paimti tokius ilgius, kad nutekėtų iš skolos žalojimo daugiau yra paplitusi. Faktas, kad paskolos pritarimas nepaisant bankroto yra pasirinkimas vėliau reiškia, kad tai tapo strateginiu pasirinkimu. Bet būsimas asmeninis paskolos pasirinkimas nėra paveiktas apskritai?

Paskolos Pritarimo pateisinimas

Nepaisant pažeminto stigmatization, kurį bankrotas turi šiandien, yra nedaug priežasties švęsti jį kaip pasirinkimą. Yra vis dar kažkoks neryžtingumas tarp skolintojų, kad pritartų taikomosioms ieškojimo skelbimo pažinčių skyrelyje paskoloms po bankroto. Bet tuo pačiu metu, yra pašalpa, ne mažiausiai faktas, kad finansinis spaudimas yra palengvintas.

Bet, apie tai, kai dėl naujos paskolos kreipiasi? Kas būtina, kad gautų žalią šviesą ir suteikiama pritarimą nepaisant bankroto? Gerai, kaip bet kokia paskolos paraiška, tai yra affordability, kuris iš tikrųjų turi reikšmę – ne pretendento kredito istorija. Taip, iki tol, kol pretendentas turi darbą visu etatu ir turi gana žemą skolos iki pajamų santykį, pritarimas yra galimas.

Ir santykis neturi būti jokia problema apskritai, nuo to laiko per bankrotą pretendentas pamatys visas jo ar jos skolas, išvalytas bet kokiu būdu. Tai efektyviai praskina kelią į naujos asmeninės paskolos gavimą.

Terminai, Kad Priimtų

Maršruto labai būtiniems paskolos fondams turėjimas yra nuostabus žinoti apie, bet iš tikrųjų gavimas, kad paskola nėra iš anksto nuspręsta išvada. Pretendentai turi suprasti, kad bankroto pasekmės apima brangias sukūrimo ateities paskolas. Skolintojai, pasiruošę suteikti asmeninę paskolą po bankroto, taip pat įkraus didesnę palūkanų normą.

Ką tai reiškia yra, kad mėnesinis atmokėjimas bet kokioje paskoloje ketina būti, kad nedaug aukščiau, kuris savo ruožtu iškelia klausimą per viso reikalo affordability. Bet be kitų reikšmingų paskolų, kad atsilygintų, galimybės pritarimo nepaisant bankroto suteikimo yra gana aukštos bet kokiu būdu.

Taip pat, paskolų dydis yra paprastai ribojami su kai kuriais skolintojais, ne pasiruošusiais peržiūrėti 10.000$, ir tiktai patogus su apytiksliai 5.000$. Asmeninės paskolos trukmė yra paprastai trumpa taip pat (5 metai). Tai yra todėl, kad bankrotas negali būti paskelbtas antrą kartą minimumui 6 metų po pirmo, ir skolintojai nori, kad paskolos gyvenimas pasibaigtų to periodo viduje.

Paskolos Pritarimo apsaugojimas

Taip, kas geriausi keliai padeda pretendentui kelyje į pritarimą? Yra keli būdai padaryti taip, bet turbūt efektyviausias, siekiant asmeninės paskolos po to, kai bankrotas turi pagerinti jūsų kredito rezultatą iš anksto.

Tai paprastai daroma, išvalant kelias skolas, bet kadangi paskolos paraiškos galėtų būti sunkios pasiekti, tai bus verta išimti gautą kreditinę kortelę vietoj to. Balansas gali būti mažas, bet 6 mėnesius reguliariai atmokėjimo sukūrimas reiškia, kad teigiama kredito istorija yra pasiekta.

Tai taip pat būtų vertas pasirašančiojo kartu su kitais gavimas garantuoti mėnesinį atmokėjimą asmeninėje paskoloje. Tai mažina pavojų, apima paskolos į beveik nulį, tokiu būdu pritarimas nepaisant bankroto yra saugus.

521
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *