Kreditorių apžvalga

Kreditorių apžvalga: susipažinkime su įmonėmis, teikiančiomis paskolas Lietuvoje!

Ne tik Lietuvoje ar vakarų Europoje, tačiau ir visame pasaulyje itin paplito vadinamieji momentiniai kreditai ir atsirado daugybė įmonių, teikiančių šias paslaugas. Iš tiesų, tai yra džiugu, kadangi žmonės gauna puikias progas tapti padėties šeimininkais ir vienaip ar kitaip praturtėti. Kreditorių apžvalga, mano manymu, yra būtina, ypač tiems žmonėms, kurie galvoja imti vartojamąsias paskolas.

Sms credit

kreditai paskolosVisų pirma, būtų išties pravartu pradėti nuo šios bendrovės – gigantės, kuri savo veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Pasak pačios kompanijos, Lietuvoje buvo išdalinta daugiau nei du milijonai kreditų – skaičiai žavingi ir keliantys nuostabą. Šią kreditorių bendrovę, labai dažnai, pasirenka asmenys, kurie niekuomet nebuvo susidūrę su panašiais dalykais – juos paprasčiausiai suvilioja šaunūs „Sms credit“ kompanijos darbuotojų – marketingo specialistų reklaminės skaidrės, sakančios, jog pirmoji paskola – visiškai nemokama. Tiesą sakant, „Sms credit“ yra ir manasis favoritas.

Bobutės paskola

„Bobutės paskola“ – lietuviška kreditorių įmonė, taip pat, labai puikiai vykdanti savo veiklą. Labai džiugu, jog ši kreditus teikianti bendrovė savo darbą atlieka ko ne idealiai – kreditai yra gaunami laiku ir sutartomis sumomis, klientai gauna visapusišką konsultaciją ir patarimų. Taip pat, vertėtų paminėti ir dar vieną ganėtinai svarbų faktą, jog „Bobutės paskola“ teikia dideles bei ilgalaikes paskolas. Būtent didžioji dalis Lietuvos rinkėjų „sukasi“ į šią „pusę“, kuomet prireikia kredito būstui ar kitoms užgaidoms – sąlygos tai padaryti čionais yra išties puikios.

Bigbank

Tai yra, taip pat, labai didelė kreditorių bendrovė, teikianti paskolas didelėmis sumomis bei ilgalaikiais terminais. Šią bendrovę renkasi didžioji dalis rinkėjų, kuomet prireikia vartojamųjų paskolų – labai panašiai, kaip ir „Bobutės paskola“ įmonėje. „Bigbank“ turi didelį autoritetą kreditorių rinkoje, o žmonės apie šią bendrovę atsiliepia, taip pat, labai gerai. Džiugu, jog ši kontora savo darba atlieka idealiai, konsultuoja asmenis, norinčius pasiimti paskolas. Dėja, tačiau pirmosios paskolos „Bigbank“ bendrovėje nepatartina imti, kadangi įmonė netaiko šioms jokių lengvatų.

Momentcredit

„Momentcredit“ galėtume „palaikyti“ „naujokų rojumi“, kadangi pasiimti pirmąsiąs paskolas čionais – rekomenduojama. Džiugi įmonės savybė ta, jog net ir paprasčiausios, tai yra vartojamosios paskolos yra suteikiamos iki dešimties tūkstančių litų – su tokia suma galima ne vieną svajonę išpildyti, tiesa? Įmonė vadovaujasi šauniais moto šūkiais, kurie, be jokių abejonių, pasiteisina. Galima teigti, jog įmonės darbo etika ir bendravimas su klientais – aukščiausios klasės.

Credit 24

„Credit 24” – rimta kreditorių įmonė, kuri labiau orientuojasi į dideles paskolas. Pagrindinis įmonės minusas – ganėtinai aukštos palūkanos, kurios neretai atbaido klientus. Apart to, bendrovės „užsakovų“ ratas yra išties platus – šio užtenka, jog būtų galima konkuruoti su kitomis rinkos gigantėmis. Be jokių abejonių, kaip ir priklauso tokio aukšto lygmens įmonei, bendravimas su klientais bei konsultaciją vertinčiau mažiausiai devintuku. Tiesą sakant, galvojantiems apie ilgalaikes ir dideles paskolas – neabejotinai pasidomėkite šia bendrove kiek plačiau.

Kreditas5000

Ši kreditorių įmonė, neabejotinai, daugeliui yra kiek mažiau žinoma, tačiau nereiškia, jog ji prasta. Priešingai, kompanija turi didžiulį klientų ratą, kurie, kaip susitarę teigia, jog yra patenkinti. „Kreditas5000” stengiasi patenkinti visus klientų lūkesčius – tai puikiai galime įžvelgti pasidomėjus įmonės darbu. „Kreditas5000” – puikus pasirinkimas, norintiems pasiskolinti didesnę sumą pinigų su nedidelėmis palūkanomis.

Iš ėsmės, būtų galima teigti, jog kiekviena įmonė turi savų pliusų bei minusų – kiekvieną rinkitės pagal asmeninius poreikius.

255
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *