Loptopas sugedo netinkamu momentu

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Sakoma, kad Merfio dėsniai galioja bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo metu, bet dažniausiai – tikrai svarbiais momentais. Taip mąsčiau ir tada, kai ieškojau, kas galėtų man padėti su laptop repairs London. Iš tiesų, mano nešiojamas kompiuteris staiga nutarė daugiau neįsijungti kaip tik tada, kai jau buvau parašiusi visą mokslinė darbą, kai jau aušo saulė, o aš buvau savo duomenų nenusikopijavusi į jokias saugyklas. Kaip pranašiški žodžiai pro akis prabėgo visi tie kartai, kai žmonės sakydavo, jog būtina duomenis saugoti diskuose, diskeliuose, USB laikmenose ar virtualiose saugyklose.

Duomenys dingsta nuolat

Laptopo remontasTiesą sakant, ir visa istorija rodo tokį fenomeną, kad skaitmeniniai duomenys tiesiog dingsta nuolat. Visada mūsų skaitmeninis laikas. Tai labai keistas gyvenimo etapas, kai atrodo, kad esame labai išsilavinusi ir pažangi karta, tačiau mūsų darbai, mūsų mintys, mūsų duomenys – dingsta tiesiog į nežinią. Ir kaip mes leidžiame sau taip pasidaryti? Iš tiesų – puikus klausimas, ir norėtųsi į jį sužinoti atsakymą. Palyginimui ir kaip argumentas – vienas faktas. Manoma, kad yra iki 90 proc. ankstyvojo kino jau pranykę amžiams. Kalba eina apie patį seniausią kiną, kuris buvo sukamas į juostas, kuris gal kartais net būdavo nebylus. Žinoma, buvo karai, buvo visokių nelaimių ir kai degdavo kino teatrai (nes juostos labai gerai dega kartais tiesiog nuo karščio), tačiau argi ne keista, kad nepavyko to išsaugoti? Pagalvokite, santykinai, Romos ir Graikijos antikos paveldo yra išlikę daug daugiau negu ankstyvojo kino. Senoviniai žmonės iš visų jėgų saugojo tai, ką sukurdavo, o mes kažkaip net nekreipiame dėmesio į tai, kad nuolat kažkokiu būdu sugebame pradanginti savo duomenis. Ir tai net neatrodo svarbu, na pradingo, tai pradingo, pamiršti ir tiek.

Kompiuteris sudegė

Nepasakyčiau, kad ramia siela galėjau pamiršti savo dingusį darbą iš nešiojamo kompiuterio, kaip kad kokias nors nuotraukas, kurios iš kažkurių laikų lyg ir buvo, o dabar jų lyg ir nėra. Tai tikrai ne tas pats. Kai dingsta tavo per naktis rašytas kursinis darbas, kai tu žinai, kad ne tik tavo darbas nuėjo veltui, bet ir gal tavo likimas ant kortos pastatytas, tada pc repair yra pats svarbiausias gyvenime dalykas. Laimei, man pavyko su gero meistro pagalba kitą dieną kompiuterį prikelti ir priversti atiduoti mano duomenis. Tačiau tik per plauką.

976
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *