Mitai apie automobilių nuomą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jeigu vis pagalvojate, kad jums reikėtų tam tikra proga ar dėl kažkokio poreikio išsinuomoti automobilį, padėti gali ir www.turbonuoma.lt. Bet tai darysite tik tada, jeigu netikėsite neprotingais mitais apie automobilių nuomą. Štai keletas plačiai paplitusių klaidingų įsitikinimų, kurie žmones atstumia nuo protingo pasirinkimo ir automobilio nuomos reikiamu metu.

Labai brangu

PaslaugosIšties atsiranda žmonių, kurie, pasitaiko, mano, kad ilgalaikė automobilių nuoma yra labai brangus dalykas. Tačiau jūs pagalvosite. Kur jūs dabar gautumėte 50 tūkstančių eurų naujam puikiam automobiliui, kurį vos už keliolika ar kelias dešimtis eurų gausite, jeigu jį išsinuomosite? Ir kaip dažnai jums tos mašinos reikės? Kasdien visą gyvenimą? Vieną kartą gyvenime? Vieną kartą savaitėje metuose? Sakyti, kad nuomotis automobilį, kai jo reikia, labai brangu, tai tas pats, kas sakyti, kad labai brangu yra nuomotis ir namelį prie jūros, kai atvažiuojate ten atostogauti. Bet juk nepilsite už 200 tūkst. Eurų pirkti ten vilos, kad kelis kartus per metus ten atostogaujant nepatirtumėte "nuostolio" dėl nuomos…

Geriau prasta, bet nuosava mašinukė už nuomos kainą

Taigi, atitinkamai prieiname ir kitą mitą – kad "jau geriau už tuos pinigus nusipirkti". Bet čia prieiname ir visų šalutinių reiškinių. Jeigu savaitei geros mašinos nuoma jums kainuos 100 ar 200 eurų, tai pasakykite, kokią mašiną galite nupirkti už tą sumą? Tokią, kuri vos važiuoja, turi aibes gedimų ir problemų, bet jūs vis tiek manote, kad turite ją rinktis. Ir tai tikrai ne ta mašina, kurios jūs iš tikro norite… Taigi, akivaizdu, kad ne visada ta prasta mašina yra gerai. Priešingai, protingas tėtis, turintis daug gyvenimo patirties, pasakytų, kad daug geriau yra neturėti nieko. Neturi prastos mašinos – neturi vargo. Nereikia nustebti, kai reikiamu momentu ji sugenda. Nereikia taisyti ir laukti, kada pataisys. Nekainuoja jos taisymas. Ir kadangi jums jos apskritai nedažnai reikia – tai dar geriau.

Nėra iš ko rinktis

Kitas keistas mitas, kurio kilmę netgi sunku paaiškinti – tai, kad nėra iš ko rinktis. Bet juk nuomos punktų yra tikrai ne vienas, ir jie dirba nuolat. Paskutinę dieną prieš vestuves kainos nukris? Priešingai, jos pakils, o norimą mašiną bus gauti sunku. Dėl to visada kuo anksčiau reikia planuoti tokį dalyką kaip mašinos nuomą, ir jūs turite tą padaryti, laiku atsisakydami išankstinių nusistatymų.

1363
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *