Paskolos bedarbiams

Dabartinėje visuomenėje pastebimas vis didėjantis bedarbių skaičius. Minimalios pragyvenimo sąlygos, skurdas, nepriteklius – tokia dažno bedarbio kasdienybė. O ką jau kalbėti, jei aplink šmirinėja ne vienas ir ne du mylintys vaikai? Tėvai stengiasi atiduoti viską, kad tik jų atžalos būtų sotūs, aprengti, saugūs, tuo tarpu sau nesuteikia net minimalių normalaus gyvenimo sąlygų. Ką daryti tokiu atveju, kai bedarbio pašalpos neužtenka net minimalioms kasdieninėms išlaidoms? Nepamirškime ir studentų, kuriems norisi ne tik įpirkti būtiniausias studijoms reikalingas priemones, tačiau bent vieną dieną pamiršti pusfabrikačius ir pasigaminti vakarienę pačiam?

Paskolos bedarbiams – lengvas ir greitas būdas efektyviai pagerinti dabartinę situaciją. Tokia paslauga gali pasinaudoti tiek studentai, tiek darbo netekę žmonės. Tokias paskolas teikiančios įmonės ar privatūs asmenys nekreips dėmesio į bedarbio kredito istoriją ir nereikalaus pastovių pajamų įrodymo. Besiskolinantis reikalingą sumą žmogus gali pasirinkti kokią paskolą jis nori imti. Tiems, kurie turi galimybę ir nori kuo mažesnių paskolos palūkanų, siūloma imti paskolą su užstatu. Tai nauda ne tik bedarbiui, bet ir paskolas teikiančiai įmonei, mat rizika jiems yra didelė, o užstatas – tarsi atsarginis variantas norint neprarasti skolintų pinigų. Tačiau jeigu tokios paskolos prašo jaunas studentas, kuris dar nėra „užgyvenęs“ savo turto? Tokiu atveju yra siūloma paskola be užstato, tačiau automatiškai palūkanų norma didėja.

Paskolos bedarbiams

Paskolos bedarbiams

Situaciją lengvina galimybė tokią paskolą gauti internetu. Šiais laikais internetu galima atlikti bemaž visas gyvenimiškas operacijas. Tokia situacija naudojasi visos paskolas teikiančios įmonės, kurios neaplenkia ir darbo neturinčių žmonių. Bedarbiams yra siūloma užpildyti paraišką ir gauti asmeninius konsultanto pasiūlymus. Norint gauti paskolą iš tokių įmonių tenka sumokėti registracijos mokestį, kuris svyruoja nuo kelių iki kelių dešimčių litų. Tačiau už tai jie bedarbiams siūlo itin greitą reagavimą į jų užklausą, optimaliausią sprendimą ir lanksčias paskolos teikimo sąlygas.

Galima manyti, kad tai viena geriausių pagalbų bedarbiams tam, kad šie kuo greičiau atsistotų ant kojų. Juk nepaisant būtiniausių pragyvenimo išlaidų mokesčių mokėtojų pečius slegia ir sezoninis rinkliavos padidėjimas. Taip pat vertėtų nepamiršti ir visiškai nelauktų, tačiau kartais nutinkančių netikėtų įvykių, kurie savo ruožtu priverčia iškrapštyti iš piniginės net ir paskutinį litą. Tokiose situacijose paskolos bedarbiams tampa vienintelė galimybė išspręsti savo finansines problemas, mat skolintis iš draugų ne visada pavyksta, niekam šiuo metu nėra lengva, o kaip sakoma „Nori prarasti draugą – paskolink pinigų“. Todėl mieliau yra renkamasi skolintis pinigus iš įmonių ar privačių asmenų. Visiškai nesvarbus paskolos dydis ar grąžinimo terminas, tačiau pagal statistikos duomenis dauguma besiskolinančių bedarbių ima sumas, kurios padengtų smulkias gyvenimiškas išlaidas.

Tokios teikiamos paskolos bedarbiams neturėtų tapti jų „išsigelbėjimo“ šaltiniu. Specialistai nuogąstauja, kad pašalpas gaunantys bedarbiai turėdami galimybę lengvai ir greitai papildyti savo sąskaitą aptings, nebus skatinami ir toliau ieškotis naujo darbo. Didėjantis nedarbingumo procentas Lietuvoje tik dar labiau išryškina šią problemą. Tikimasi, kad darbo neturintis žmogus gavęs tokią paskolą kaip tik sugebės tinkamai nukreipti naujas pajamas artimos ateities gerbūvio kūrimui.

406
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Gal galeciau gauti paskola? Siuo metu gaunu soc pasalpa,nes nedirbu.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *