Paveiksluose – pieštos gėlės

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kokių gražių būna gėlių, tik pažiūrėkite: https://www.geliusalonas.lt/geliu-puokstes. Jos gražios, jas norisi pirkti ir padovanoti tam, ką mylime. Tačiau taip pat puokščių grožis yra dažnai įvertinamas ir menininkų. Poetai kuria eiles apie gėles, o dailininkai nuo senų laikų mėgsta jas įamžinti savo paveiksluose ir sienoms suteikti tokį nemirtingą jų grožio kopiją.

Technikos, kuo gali būti piešiamos gėlės

Gėlės internetuKokia yra miegancios rozes kaina? O kokia kaina tokio paveikslo, kuriame pavaizduota ši unikali gėlė? Atsakymo tuojau pat nepasakysime, tačiau gėlės tikrai gali būti piešiamos skirtingomis technikomis, ir nuo to priklausys iš dalies ir paveikslo kaina. Tarkime, aliejiniais dažais nutapytos gėlės visuomet bus brangiau negu pieštuku nupieštas gėlių paveikslas. Tačiau aišku kaina labiausiai priklausys nuo menininko vardo ir paveikslo gerumo. Tad kelias technikas, kaip piešti gėles, jau tarsi paminėjome. Bet tai juk dar ne viskas. Gėlės gali būti piešiamos ir spalvotais pieštukais, ir flomasteriais, ir akvarele, ir taip pat akrilinėmis kreidelėmis. Jos gali būti išraižomos lino raižinyje, gali būti piešiamos su tušu ir kaligrafijos plunksnomis. Yra daugybė būdų, kaip gali būti piešiamos gėlės, tačiau dažniausiai pasirenkama jas piešti labai ryškiai spalvotai, kadangi jos būtent mus ir žavi tuo, kad savo spalvomis išsiskiria iš aplinkos ir sukuria tą nepaprastą grožio aurą.

Kodėl gėlės nuo seno yra paveiksluose

Galima būtų pažvelgti į gėles su klausimu: kodėl jos yra nuo seno vaizduojamos paveiksluose. Juk kokius paveikslus kurio laikotarpio beimtume, visada rasime ten gėlių. Ar tai būtų religiniai paveikslai su tam tikromis svarbiomis religijos figūromis, ar mūšiai ir valdovai – tuose epizoduose vis tiek gana dažnai vaizduojamos gėlės. Bet ne tik ten. Dar dažnesnė yra populiari natiurmortų rūšis – gėlės vazoje. Kartais taip pat būdavo piešiami ir vaisiai, kokia nors geltona šviesą gražiai atspindinti vaizdai. Normandų tapytojai ėmė vaizduoti realizmą ir gėlėse tada ėmė atsirasti ir visokių gyvių: vikšrų, vabalų, musių. Tačiau tie paveikslai, nors ir įgavo šiurpumo, vis tiek išliko gražūs.

Gėlių fonas paveiksle ir nuotaika

Piešiant gėles galima rinktis skirtingus fonus. Šviesus fonas ir gėlių puokštė – paveikslas jaukiai virtuvei. Juodas ar tamsiai pilkų atspalvių fonas ir sodrių spalvų gėlės šiame fone – kažkas paslaptingo ir prabangaus, puikiai tinkančio šiuolaikiniam geram, brangiam interjerui namuose ar kokiose nors laisvalaikio ir pramogų, maitinimo įstaigose.

1411
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *