Pigaus greitojo kredito pasiūlymai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jei mąstote apie tai, kad verta pasiimti greitąjį kreditą, matyt jums prireikė šiek tiek daugiau pinigų nei uždirbote. Skolintis nemėgsta niekas, tačiau kartais taip nutinka, kad tai tampa neišvengiama. O jei skolinamės, reiškia mums trūksta pinigų ir turime taupyti. Todėl yra logiška sutaupyti ir imant greitąjį kreditai. Sąvoka pigus greitasis kreditas gal ir skamba keista, tačiau jis gali būti pigus net keliomis formomis. Jei ieškosite kredito su mažiausiomis palūkanomis, tai nereiškia, kad tai bus geriausias ir pigiausias greitojo kredito pasiūlymas. Yra ir kitų būdų kreditoriams atpiginti greituosius kreditus, kad klientas pasirinktų būtent jį. Kokių? Pasidomėkime.

Visų pirma, renkantis kreditą, žmonės didžiausią dėmesį skiria palūkanų dydžiui. Ir teisingai, juk kam mokėti 10 procentų kai kitoje firmoje galima apsieiti su vos 6 procentais? Toks mąstymas padės sutaupyti, tačiau vis tik verta pasigilinti labiau ir pažiūrėti, ką siūlo kitos greitųjų kreditų įmonės. Pavyzdžiui, jums gali pasiūlyti pasiimti greitąjį kreditą nemokamai. Skamba nelogiškai? Tačiau tai tiesa. Kai kurie kreditoriai savo klientams pirmąjį kreditą suteikia nemokamai, kuomet grąžinama tik pasiskolinta kredito suma ir nereikia mokėti palūkanų. Bet kodėl kreditoriui apskritai taip reikia elgtis, juk tai praktiškai nuostolis! Tiesa ta, kad taip kreditorius prisitraukia klientus, kurie dažnu atveju skolinasi dar ir dar. Tai labai nedidelis nuostolis, atsižvelgiant į tai, jog gaunamas nuolatinis klientas. O klientas savo ruožtu taip pat lieka patenkintas. Juk jis nemokamai gauna kreditą! Tačiau neskubėkite skolintis ir tokiu atveju. Galbūt įmanoma dar labiau sutaupyti?

Kai kurios greitųjų kreditų įmonės jums pasiūlys pasiimti pirmąjį kreditą įprastomis sąlygomis, tačiau kitiems jūsų paimtiems kreditams bus taikoma nuolaida. Tai yra, palūkanos bus mažesnės, nei pirmąjį kartą. Kiek mažesnės? Dažniausiai siūloma 45 – 50 procentų nuolaida. Atrodo nemažai, juk net du kartus mažesnės palūkanos gali jums netgi labai nemažai sutaupyti! Tačiau ir šį kartą atkreipkite dėmesį į tai, kokios gi bus tos palūkanos, pritaikius 50 procentų nuolaidą? Gali būti ir taip, kad jos bus didesnės, nei skolinantis iš bet kurios kitos įmonės. Tokiu atveju nuolaida tik privilios klientą, bet praktiškai nesuteiks jam nieko geresnio, nei gali pasiūlyti kitos kreditų įmonės.

Kitas būdas, galintis jums padėti sutaupyti imant trumpalaikę paskolą yra rinktis kreditorių, kuris jūsų neapmokestins, jei norėsite kreditą grąžinti anksčiau termino pabaigos. Gal ir skamba keista, juk kam grąžinti kreditą anksčiau laiko? Tačiau kai kuriuos žmones skolos tiesiog psichologiškai slegia ir jie nori jų atsikratyti taip greitai, kaip tik gali. Taigi, jei planuojate, kad kreditą galėsite grąžinti anksčiau nei termino pabaiga, galite rinktis kreditorių, kuris neims už tai iš jūsų papildomo mokesčio.

Kaip pasirinkti greitąjį kreditą

Gausybė greitojo kredito įmonių siūlo ne tik didesnes ar mažesnes palūkanas, tačiau skiriasi ir grąžinimo terminai bei greitojo kredito dydžiai. Tai pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos klientai renkasi savo būsimą kreditorių. Tarkime, žmogui reikia pasiskolinti gana nemažą sumą pinigų, tai yra, 1000 ar daugiau eurų, kas kaip kreditas jau yra nemažas. Tiesa ta, kad ne visos kredito įmonės jums skolins tokią sumą. Bent jau pirmąjį kartą. Kreditorius turi žinoti, jog skolina patikimam žmogui, kuris sugebės grąžinti. Kadangi, imant greitąjį kreditą, nereikia nurodyti savo pajamų dydžio ar įrodyti savo mokumo, kreditorius apsidraudžia pirmą kartą ribodamas skolinamą sumą. Tokiu atveju, tik įrodžius savo mokumą greitojo kredito suma kitą kartą jums bus padidinta. Tad jei jums prireikė didelio kredito ir greitai, tuomet rinkitės kreditorių, kuris gali jums suteikti reikiamą sumą.

Kitas atvejis, kai skiriasi greitųjų kreditų įmonių pasiūlymai, yra kuomet skolinama nevienodam terminui. Vieni kreditoriai šį terminą gali apriboti iki mėnesio, kiti iki trijų mėnesių ar net 12 mėnesių. Jei pinigų jums reikia gana ilgam laikui, rinkitės kreditorių, kuris gali tai suteikti. Kitu atveju gali tekti nespėti grąžinti pinigų ir reikės mokėti delspinigius, kurie nėra maži. Todėl apsidrauskite ir rinkitės kreditorių, kurio pasiūlymai atitinka jūsų poreikius.

Jei manote, jog kredito jums prireikė tik vieną kartą ir daugiau nežadate naudotis greitųjų kreditų įmonių paslaugomis, rinkitės kreditorius, kurie pirmąjį kreditą išduoda nemokamai. Tokių kreditorių yra ne vienas. Tad tokiu atveju vėl galite atsižvelgti į grąžinimo terminą ar siūlomo kredito dydį.

Kartais klientas turi finansinių įsipareigojimų ir blogą kredito istoriją, dėl kuro su tokiu klientu reikalų nenori turėti nei vienas kreditorius. Tačiau atsiranda ir tokių kreditorių, kurie tai panaudoja kaip reklamą ir visgi apsiima suteikti kreditą. Tad jei manote, kad jūsų kredito istorija galima nepatikti vienam ar kitam kreditoriui, rinkitės tokį, kuris suteikia kreditą net ir turint blogą kredito istoriją.

Greitieji kreditai gaunami internetu

Skolinimasis nėra vienas maloniausių dalykų. Tai yra, prašyti kažkieno pinigų ne vienam yra gėda, nemalonu, sunku net į akis pažvelgti žmogui, iš kurio prašoma pinigų. Tokiems žmonėms labai pasisekė, nes greitieji kreditai šiais laikais išduodami internetu. Nereikia nei niekam rodytis, nei kažko prašyti. Bendraujate tik su kompiuterio. Tai yra, susirandate kreditorių, kurio siūlomos sąlygos jums yra priimtiniausios ir einate į šio kreditoriau internetinę svetainę. Toliau – viskas paprasta. Renkatės kredito sumą, grąžinimo terminą, perskaitote sutarties sąlygas, pažymite, kad su jomis sutinkate ir… pervedate pinigus. Pala pala, kokius dar pinigus? Na, yra tokia tvarka, kad kreditorius turi žinoti ir kliento tapatybę ir jo banko sąskaitą. O paprasčiausias būdas tą padaryti, tai ne įvedinėti kažkur savo sąskaitos numerį, o tiesiog pervesti kreditoriui vos vieną euro centą. Tokiu atveju kreditorius gauna visus reikiamus jūsų duomenis ir gali suteikti jums kreditą.

Greitojo kredito grąžinimas taip pat vyksta labai paprastai. Iš tos pačios banko sąskaitos, į kurią gavote ir pinigus, juos pervedate kreditoriui. Būtinai naudokite tą pačią banko sąskaitą, kad jūsų grąžintas kreditas būtų užskaitytas ir vėliau nebūtų problemų dėl grąžinimo ar delspinigių. Apskritai, norint išvengti bet kokių nesusipratimų, gerai perskaitykite sutarties sąlygas, ypač jei naudojatės ne itin gerai jums žinomos greitųjų kreditų įmonės paslaugomis. Tokiu atveju žinosite, ko galite tikėtis ir kaip viską reikia teisingai daryti, kad nebūtų jokių nesusipratimų ar nemalonių netikėtumų.

Taigi, jei norite gauti greitąjį kreditą, jums tereikia turėti interneto ryšį ir banko sąskaitą. Tiesa, kai kurie kreditoriai riboja ir klientų amžių, tai yra, kartais nepakanka būti suaugusiam, kad gautum greitąjį kreditą. Tai aktualu jauniems žmonėms ir seniems. Kreditas kai kuriose įmonėse išduodamas tik nuo 20 ar 22 metų amžiaus klientams. Be to, kreditai neišduodami ir seniems žmonės, riba gali būti 65 – 75 metai. Tai yra, kreditorius taikosi į patikimus, mokiausius klientus, su kuriais būtų kuo mažiau problemų ir turėtų naudą tiek kreditorius, tiek pats klientas.

Pigaus greitojo kredito pasiūlymai taip pat reikalauja atsakomybės

Nepaisant to, koks pigus greitojo kredito pasiūlymas jus pasiekė, tai vis vien yra įsipareigojimas. Finansinis įsipareigojimas, į kurį nevalia žiūrėti pro pirštus. Yra žinoma istorijų, kaip žmonės pasiskolina pinigų iš vienos kredito įmonės, nespėja sukaupti pinigų iki grąžinimo termino ir tuomet ima kreditą iš kito kreditoriaus vien tam, kad grąžintų skolintus pinigus. Tačiau tai įvelia į dar didesnes skolas, nes priskaičiavus naujojo kredito palūkanas, turėsite grąžinti dar daugiau. Naudojant tokį modelį, skolos vis didėja ir darosi vis sunkiau jas grąžinti. Šitai yra labai geras neatsakingo elgesio su kreditais pavyzdys. Todėl niekada nesiskolinkite pinigų tam, kad grąžintumėte skolas. Visuomet, prieš imant, kad ir pigų greitąjį kreditą, vis vien reikia įvertinti savo būsimas pajamas ir išlaidas iki grąžinimo termino pabaigos. Jei matote, kad pinigų greičiau nepavyks sukaupti, tiek kad užtekti grąžinti ir dar sumokėti palūkanas, tuomet ieškokite kitų būdų gauti pinigų, bet nesikreipkite į greitojo kredito įmones.

Visgi, jei patekote į tokią situaciją, kaip aprašyta aukščiau, turėtumėte rasti išeitį. Galimi du variantai: sunkiai dirbti ir stengtis uždirbti kuo daugiau pinigų (kai kurie netgi išvažiuoji į Didžiąją Britaniją ar Norvegiją, norėdami greitai sukaupti reikiamą sumą pinigų) arba pasinaudoti kredito refinansavimo paslauga. Jei turite daug finansinių įsipareigojimų ir tiesiog nespėjate su jais tvarkytis, pamąstykite, galbūt reikalinga dar viena sutartis su kreditoriumi? Iš pirmo žvilgsnio tai gali skambėti neprotingai, tačiau pasirašius refinansavimo sutartį, gaunamos geresnės sąlygos, nei prieš tai buvusios. Tai gali būti mažesnės palūkanos, ilgesnis grąžinimo terminas – tai, kas palengvina skolų grąžinimą. Ir geriausia yra tai, jog liksite skolingas tik vienai kredito įmonei, tai yra, tai, su kuria pasirašėte refinansavimo sutartį.

Ką reikia žinoti prieš pasirašant refinansavimo sutartį? Visų pirma, turėkite omeny, kad ne visi kreditoriai teikia tokias paslaugas ir galėsite rinktis vos iš kelių kreditorių pasiūlymų. Kreditoriai visuomet riboja refinansuojamą pinigų sumą, todėl, jei jūsų skolos yra milžiniškos, negalėsite tuo pasinaudoti. Taip pat, yra ir apatinė refinansuojama suma, kuri paprastai būna 300 – 500 eurų. Kai kurios refinansavimo paslaugas teikiančios įmonės riboja ir tai, kokiam skaičiui kreditorių galite būti skolingas, norėdami refinansavimo. Taip pat, yra kreditorių, kurie refinansuoja jūsų įsipareigojimus tik tada, jei esate vyresnis kaip 22 metų amžiaus.

Refinansavę kreditus, žmonės paprastai jaučia palengvėjimą. Tai yra, ne tiek finansinį, kiek psichologinį. Jūsų skolos kreditoriams kai kuriais atvejais grąžinamos netgi per valandą. Nuo to laiko jūs esate įsipareigojęs tik kreditoriui, su kuriuo pasirašėte refinansavimo sutartį. Mažiau įsipareigojimų – ramesnė galva, ramesnis gyvenimas, galima labiau susikoncentruoti į darbo paieškas, pajamų didinimą ir bridimą iš įsiskolinimų.

Kreditų refinansavimas gali padėti labiau, nei įsivaizduojate. Jei dar nevėluojate grąžinti pinigų, skubėkite pasinaudoti refinansavimo paslauga. Kitu atveju, jei nespėsite grąžinti kredito, iš karto susigadinsite savo kredito istorija. O kredito istorija yra svarbi tiek skolinantis iš greitojo kredito įmonių, tiek ir imant paskolą banke. Tad jei jūsų istorija bus ne pati gražiausia, daugelis kreditorių gali tiesiog atsisakyti su jumis dirbti. Taip sakant, ateityje nebeturėsite galimybės pasiimti kito kredito ir nesvarbu kokiais pigiais greitojo kredito pasiūlymais jus vilios kreditoriai, tiesiog negalėsite jais pasinaudoti. Todėl, kol ne per vėlu, pagalvokite apie savo įsiskolinimų refinansavimą.

1208
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *