10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie Audi TT RS

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

"Audi TT RS" yra vienas iš tų automobilių, kuriuos arba mėgstate, arba nekenčiate. Tai ne visiems tinkamas automobilis, tačiau kalbant apie eksploatacines savybes, 2004 m. antros kartos TT vis dar yra vienas iš kultinių vokiečių gamintojo automobilių. Be to, tai buvo vienas pirmųjų "Audi" serijinių automobilių su dabar garsiomis "Singleframe" grotelėmis, kurios nuo to laiko puošia beveik visas RS versijas, taip pat daugybę ne RS modelių. Trečiosios kartos TT buvo išleistas 2014 m. ir turėjo keletą naujų variklių: 1,5 l benzininį turbininį variklį su 231 AG ir 2,0 l benzininį turbininį variklį su 296 AG. TT S taip pat buvo siūlomas pasirenkamas "Performance Package", kurio dėka bendra galia padidėjo atitinkamai iki 310 AG ir 354 AG – tai puikiai tinka kelių automobiliui, manome, kad sutiksite..

2004 m. Audi TT RS

BRC AutoŠis automobilis "Audi TT" bendruomenėje įgijo legendos statusą. Audi TT RS buvo pirmasis ribotos gamybos Audi TT mk2 modelis ir buvo gaminamas tik 2003 ir 2004 m. Iš viso buvo pagaminta 1262 vienetai ir visi jie buvo išparduoti išleidimo metu. XXI a. pradžioje "Audi TT RS" buvo daugelio automobilių entuziastų pasirinktas sportinis automobilis. Tai buvo automobilis, kurį vairavo vyrai ir kurį mėgo moterys. Iš tiesų šis automobilis buvo automobilis, kurį mėgo ne tik automobilių entuziastai, bet ir kiti automobilių gamintojai. Audi TT RS buvo automobilis, kurio "Audi TT kaina" beveik negamino. TT RS buvo vienas pirmųjų naujojo "Audi" automobilių sporto padalinio, kuris buvo sukurtas "Audi" įsigijus "Lamborghini", projektų. TT RS buvo sumanytas kaip gryna ir neabejotinai kieta vairavimo mašina. Automobilis nuo pat pradžių buvo kuriamas kaip ribotos gamybos modelis. TT RS buvo varomas 2,5 l penkių cilindrų varikliu su turbokompresoriumi. Variklis galėjo išvystyti stulbinančią 360 AG galią, kai sūkių dažnis buvo labai aukštas – 6 250 aps/min. Automobilyje buvo montuojama šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė. TT RS nuo 0 iki 100 km įsibėgėjo per 5,2 sekundės. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobiliu-paieska?makes=2083&models=2826&search=1 geri automobiliai ir specialistų patarimai.

Kodėl TT RS yra toks svarbus "Audi"?

TT RS buvo automobilis, kurį iš tiesų pamėgo entuziastai. Tai buvo automobilis, kurį mėgo ir tebemėgsta automobilių dizaineriai ir inžinieriai. TT RS taip pat buvo automobilis, reikšmingas "Audi TT mk1" įvaizdžiui. Jis padėjo pozicionuoti "Audi" kaip automobilių gamintoją, galintį gaminti ne tik masėms skirtus automobilius, bet ir entuziastams skirtus automobilius.

1600
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *