Paskolos nuo 18 metų

Ne paslaptis, jog šiuo sunkesniu ekonomikos laikotarpiu ko gero pats pelningiausias verslas kad ir kaip bebūtų, bet vis dėl to yra paskolos. Apie tai pagalvojus atrodo tai paprasta: pakanka investuoti savo pinigus, kad būtų ką skolinti, vėliau pasirūpinti suderinamumu su kompiuterinėmis, telefonų sistemomis ir štai galima teikti paskolas. Ypač kai atsirado galimybė teirautis paskolos nuo 18 metų, greituosius kreditus teikiančių kompanijų pelnai išaugo neregėtai.

Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų

To priežastimi galėtume vadinti dabartinę ekonomiką, kai kainos kilo, o atlyginimai nelabai. Tai pat prie to paties prisideda aukštojo mokslo reformos, kai prisireikia paskolos nuo 18 metų vien tam, kad susimokėti už studijas naujiems studentams ar seniems, jau studijuojantiems, tiesiog prasitęsti studijų laikotarpį. Neretai didelės išlaidos verčia skolintis ne tik didesnių sumų paskolas, tačiau ir mažesnių, t.y. vadinamuosius vartojimo kreditus, kurie naudojami pragyvenimo išlaidoms. Remiantis statistika galima teigti, jog didžioji dalis žmonių imamos paskolos nuo 18 metų yra įprastai vien dėl to, kad liaudiškai tariant „ištempti“ iki kito atlyginimo, kadangi pragyvenimo išlaidos taip pat padidėjo. Dėl to būtų galima kaltinti kilusią kuro kainą, kai važinėtis pasidarė prabanga, nebent galite sau leisti nusipirkti automobilį su dujomis ar įsimontuoti į esamą automobilį dujų įrangą.

Kad ir kaip bebūtų, nepaisant didelio pelno, paskolos nuo 18 metų gali pridaryti daugiau problemų, negu gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Besiskolinantieji savo problema laiko tik vieną dalyką, galutinį terminą, kada pasiskolintus pinigus reikės grąžinti. Tačiau čia slypi kur kas gilesnės problemos, negu atrodo iš pradžių. Įsivaizduokite jog norėsite ateityje, gal po 5 metų, imti paskolą būstui, kadangi uždirbate keltą tūkstančių litų per mėnesį ir neturite laiko laukti dar keletą metų, kad pasistatyti būstą. Nenustebkite, jeigu jums galimybės suteikti paskolą būstui nebus vien dėl anksčiau imtos paskolos nuo 18 metų. Atsižvelgiant į šiuos rodiklius daromos prielaidos, kad nelabai mokate elgtis su pinigais ir niekam nebus įdomu, jog tuo metu jums buvo sunkus laikotarpis.

Žvelgiant iš kitos pusės, paskolos nuo 18 metų pridaro ir kitų problemų. Jau žinoma ne viena istorija, kai lošėjai pradeda imti paskolas iš tokių kreditus teikiančių įmonių kaip „BigBank“ ir panašiai. Kas įdomiausia, tokiems žmonėms paskolos dalinamos laisva ranka, tol kol žmonės turi ką užstatyti. Vėliau tenka bylinėtis su antstoliais, kurių imami procentai nedžiugina. Tai sudaro 30 procentų nuo minimalaus atlyginimo ir kas baisiau – 70 procentų nuo tos sumos, kuri yra gaunam virš atlyginimo. Todėl reikėtų gerai pagalvoti prieš teiraujantis paskolos nuo 18 metų, nes susilaikymas ir kitos alternatyvos, pavyzdžiui papildomo darbo ieškojimas, gali jums sutaupyti begale laiko, kurį švaistysite skoloms atidirbti.

396
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *