Kredito unija

Apžvalga: kredito unija – ar pliusai „nusveria“ minusus?

Šiuolaikinėjė Lietuvoje atsiranda vis daugiau ir daugiau įvairiausių kredito unijų, teikiančių paskolų paslaugas. Pliusų galime įžvelgti, išties, daugybę, tačiau ar jie „nusveria“ minusus? Būtent šiame informaciniame bei apžvalginiame straipsnyje norėčiau šiek tiek pašnekėti apie kredito unijas, įžvelgti ir apibendrinti šių įmonių privalumus ir kodėl jomis naudojasi tiek daug žmonių.

Kredito unijaVisų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog kredito unija, arba kitaip įmonė, teikianti įvairiausias paskolas, suteikia pinigus, tuomet, kai to labiausiai reikia ir nekelia, praktiškai, jokių reikalavimų klientams. Tai yra išties šauni savybė, kadangi žmogus gali jaustis daug laisviau ir nėra kaustomas paskolos.

Kalbant apie kitus šių įmonių privalumus, vertėtų paminėti kelias svarbiausias tėzes, kuriomis vadovaujantis žmonės pasiryžti išmėginti naująją paskolų sferą. Visų pirma, neįmanoma nepastebėti itin lanksčios bei patogios, kliento atžvilgiu, grąžinimo sistemos – terminas gali būti perkaliamas ne savaitei, ar kelioms dienoms, kaip būdavo įprasta, tačiau mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Žinoma, nereikėtų pagalvoti, jog tokiu pasiūlymu galima piktnaudžiauti – pratęstas grąžinimo laikotarpis sukaups kurkas daugiau palūkanų. Kadangi prakalbome apie grąžinimo terminus, reikėtų paminėti, jog kreditų įmonės – gigantės – leidžia paskolas grąžinti įvairiomis sąlygomis, itin „abstrakčiais“ laiko terminais, kurie svyruoja net iki dviejų metų! Išties įdomi situacija – įmonė suteikia paskolą ko ne greičiau, nei per penkioliką minučių, o reikalauja ją grąžinti per du metus – tikra pagarba klientu ir čionais galime įžvelgti tik vienus pliusus. Būtinai paminėsiu dar vieną akciją, kurią teikia ko ne daugelis kredito unijų – pirmoji paskola nemokama. Žinoma, tai negalioja tokio dydžio paskoloms, kurias planuojate atidavinėti du metus, tačiau sistemos pažinimas yra ko ne atviras klientams, pasiemus nemokamąją, trumpalaikę paskolą – puiki proga įgyvendinti senai trokštamą svajonę ar įsigyti būtiniausius dalykus naujajame būste – viskas įmanoma.

Kadangi tiek užsiminiau apie kredito unijos pliusus, vertėtų paminėti ir problemas, su kuriomis susiduria klientai. Iškart vertėtų paminėti faktą, jog problemas dažniausiai susikuria patys piliečiai, vadovaudamiesi ne itin teisingais sprendimais, neįvertinę palūkanų ir paskolos atidavimo sąlygų prieš ją imant. Esmė paprasta – Lietuvos piliečiai, atėjus paskolos grąžinimo termino pabaigai, paprasčiausiai nesugeba jos grąžinti, kadangi visiškai neįvertino šio fakto. Tokiu atveju, žinoma, galima grąžinimo terminą pratęsti palankesnėmis datomis, tačiau, dažniausiai, tai prie gero nepriveda. Pažvelgus iš kitos pusės – paskolos gavimas žmogų įpareigoja ir jis, tiesiog, privalo būti savarankiškesniu ir visiškai kitomis spalvomis žvelgti į gyvenimą.

Apibendrinant, kredito unija – įmonė, teikianti įvairiausias paskolas, turi daugybę teigiamų savybių, kuriomis galima pasinaudoti finansiškai. Apart to, nedrąsiems ir neryžtingiems žmonėms, kurie prisibijo imti paskolą nepasitarus – įmonė su malonumu pakonsultuos. Greitas kreditas iš kredito unijos gali būti puiki pradžia į Jūsų geresnį asmeninį gyvenimą.

244
Ačiū!
Klaida!

{ 2 comments to read ... please submit one more! }

  1. Turiu klausimą. Mano pažįstamas turi skolą Visagino kredito unijoje, o aš esu jo laiduotojas. Sužinojau, kad tam tikrą laiką skola buvo dengiama, bet ne iki galo. Norėčiau sužinot, kas manęs laukia?

  2. Sveiki. Į šį klausimą Jums tiksliausiai atsakys Visagino kredito unijos atstovai. Viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų laiduojamo asmens pasirašytos sutarties sąlygų.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *