Kaip pasigaminti sojų vaško žvakes?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Sojų vaško žvakės yra ekologiška ir ekonomiška tradicinių vaško žvakių alternatyva. Jos ne tik nekenkia aplinkai, bet ir ilgiau dega, o jų liepsna švaresnė. Be to, gaminti sojų vaško žvakes yra stebėtinai paprasta ir smagu! Iš kelių paprastų ingredientų galite sukurti unikalias, individualiai pritaikytas žvakes, kurios taps puikiomis dovanomis ar namų dekoro elementais. Šiame vadove žingsnis po žingsnio rasite instrukcijas, kaip pasigaminti sojų vaško žvakes – nuo reikiamų reikmenų rinkimo iki apdailos darbų. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar esate susipažinęs su žvakių gamyba, galėsite lengvai pasigaminti gražių sojų vaško žvakių.

ŽvakėsNorint pasigaminti sojų vaško žvakių, reikės kelių reikmenų. Jums reikės sojų vaško, dvigubo katilo arba puodo ir termometro, dagčių, kvapiųjų medžiagų arba eterinių aliejų, dažiklių ir žvakių formų. Sojų vašką galite rinktis minkštą, vidutinio kietumo arba kietą vašką. Minkštas vaškas geriausiai tinka pradedantiesiems. Vidutinio ir kietojo vaško atveju jums reikės būti susipažinusiems su žvakių gamyba. Sojų vaško galima įsigyti amatininkų parduotuvėse ir internete. Dvigubam katilui arba puodui reikės tokio, kuris būtų pakankamai didelis, kad ištirpintų naudojamą vaško kiekį. Naudinga priemonė vaško temperatūrai stebėti yra termometras. Amourdevil.com ir specialisto patarimai, kaip išsirinkti žvakes?

Prieš pradėdami gaminti sojų žvakes, turite paruošti vašką ir dagtis. Pirmiausia reikia išmatuoti ir susmulkinti dagtis. Knatų kiekis ir žvakių dydis priklausys nuo jūsų norimo rezultato. Pavyzdžiui, 2 colių žvakei reikės ilgesnės dagties nei 1 colio žvakei. Susmulkinus dagtis, reikia paruošti vašką. Vašką galite lydyti dvigubame katile arba naudoti mikrobangų krosnelę. Jei naudojate mikrobangų krosnelę, sudėkite vašką į mikrobangų krosnelei tinkamą indą ir kaitinkite 30 sekundžių intervalais, tarp jų maišydami.

Paruošę dagtis ir susmulkinę knatus, turite išmatuoti ir išlydyti vašką. Geriausia tai daryti naudojant dvigubą katilą arba puodą su vandeniu. Sojų vaško žvakes galite pirkti ČIA, pirkite ir naudokite. Kai dedate vašką, vanduo turi būti maždaug 2/3 pilnas ir vidutiniškai virti. Taip vaškas lengviau išsilydys. Būtinai pamatuokite vandens kiekį, kad jis neužvirtų. Kai vaškas ištirps, išjunkite šilumos šaltinį. Jei naudojate mikrobangų krosnelę, išimkite indą ir sudėkite vašką į dvigubą katilą arba puodą su vandeniu.

Kai vaškas ištirps, reikia supilti vašką į žvakių formeles arba indus. Talpykloms reikės naudoti valgomąjį šaukštą arba matavimo indelį. Jei naudojate indus, prieš pilant vašką įsitikinkite, kad jie švarūs ir sausi. Kai vaškas bus supiltas ir sustingęs, galite pridėti dagčių. Jei naudojate žvakių formelę, prieš pilant vašką tiesiog įdėkite į ją dagtis. Į indus dagčių reikės dėti po to, kai vaškas sukietės. Galite įkaitinta vielute vaške padaryti skylutę ir į ją įsmeigti dagtis. Didelėms žvakėms taip pat galite naudoti iš anksto paruoštą skylutę.

1613
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *