Apie nosies pertvaros operaciją

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kai kuriems žmonėms tik nosies pertvaros operacija gali iš tiesų pagerinti gyvenimo kokybę ir išspręsti ilgalaikes problemas. Kitiems ji nėra būtina, tačiau vis tiek pageidautina. Dar treti – gali visiškai nesiįjaudinti dėl kreivos pertvaros, kai ji nekelia jokių rūpesčių.

Simptomai, jog reikalinga nosies pertvaros operacija

Nosies operacijosŽmonės, kuriems trukdo kreiva nosies pertvara, dažnai serga įvairiomis kvėpavimo ligomis. Gali būti nuolat jaučiamas sunkumas kvėpuojant, dažnai sergama sloga, sinusitu, dažnas kraujavimas iš nosies, gali būti beveik užsikimšusi viena nosies pusė, todėl tenka visada kvėpuoti tik per vieną šnervę. Su kreiva nosies pertvara gimsta kone kas trečias žmogus, tačiau ne visiems atsiranda tie sutrikimai ir kvėpavimo ligos. Tačiau, jeigu jie yra, reikėtų nedelsti ir kreiptis dėl nosies pertvaros operacijos. Taip pat reikėtų pasakyti ir tai, kad nosies pertvara gali būti kreiva arba lūžusi ir po įvairių traumų, tad tai taip pat yra sąlyga, kada pravartu rinktis operaciją.

Operacija ir po jos

Paprastai ši operacija trunka maždaug nuo pusvalandžio iki pusantros valandos, o pacientui yra suteikiama pilna nejautra (narkozė). Tokia operacija, kaip ir nosies koregavimo atveju, priklausomai nuo operacijos masto, gali būti atliekama atviruoju arba uždaruoju būdu. Atvirasis būdas verčia daryti išorinius pjūvius, dėl to vėliau yra ir randų tikimybė bei ilgesnio gijimo, o uždarasis būdas atliekamas per šnerves, tiesiog atkėlus dalį odos. Po operacijos dar gali trukti gijimas maksimaliai iki 4 mėnesių, o vėliau grįžta gyvenimo kokybė.

Pagerėjusi gyvenimo kokybė

Taigi, jeigu prieš operaciją vargina tokie simptomai kaip sunkus kvėpavimas, sinusitas ir panašūs dalykai, tuomet tai reiškia, kad gyvenimo kokybė pagerėja šiems simptomams dingus. Kai kas dažnai patiria ir galvos skausmą, tinimą, kitokius požymius, kuriuos turėtų panaikinti sutvarkyta nosis. Tuo pačiu tvarkant nosies pertvarą, gali būti atlikta ir minimali nosies plastika, pavyzdžiui, pašalinant nosies kuprelę. Taigi, sveikata ir išvaizda tikrai gali pagerėti. Rūta, kuriai buvo atlikta nosies pertvaros operacija, sako, kad iki dabar labai džiaugiasi rezultatu: „Prisimenu, kad tikrai labai bijojau. Bet bijojau ne pačios operacijos, o nejautros. Niekada anksčiau nebuvau panirusi į tokią nejautrą, ir tiesiog atrodė, kad tai bus baisus dalykas, ta narkozė. Tačiau, aišku, kai jau guliausi ant operacinės stalo, kelio atgal nebuvo. Gavau narkozė, užmigau, ir prabudau jau po operacijos. Dabar nosis nebeturi tų defektų, kuriuos turėjo“, – sako Rūta.

1225
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Nosies pertvaros operacija yra viena skausmingiausių operacijų. Gijimas taip pat labai ilgas. Aš vienu metu dariausi pilną nosies korekciją ir akių vokų korekciją( https://gpklinika.lt/akiu-voku-korekcija/ ). Žinoma, gijimas buvo skausmingas, bet tai buvo verta daryti.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *