Ar ruošiatės pasaulio pabaigai?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Generatorius elektraiKalbos apie pasaulio pabaigą nutilo iškart po 2012 – ųjų, kurių kai kas laukė kaip pabaigos – pabaigos. Pas tokius žmones rūsiuose stovėjo elektros generatoriai, maisto atsargos, drabužiai ir net ginklai. O kaipgi be ginklų? Juk pasaulio pabaigos metu išsilaisvintų ir visos blogosios jėgos, žmonės taptų nevaldomai blogi, taigi, jie tiesiog sugriautų visą civilizaciją, tektų nuolat gintis nuo pačių blogiausiųjų. Iš tiesų, juokas juokais, tačiau masinė psichozė dėl pasaulio pabaigos palietė ne vieną patiklų ir jautriai į aplinką reaguojantį žmogų.

Amerikos mokykla

Panašu, kad daugybė propagandinės produkcijos ir buvo sukurta kaip tik JAV. Iš ten atėjo tokie filmai kaip „Zeitgeist“ ir kitokie, kuriuose įsakmiu ir įtaigiu tonu dėstomi faktai apie korporacijas, už nugaros esančias jėgas ir kitokius dalykus, neva paaiškinančius mums kasdien matomų reiškinių kilmę, šaknis. Tokia ta amerikietiška mokykla, mus mokanti galbūt labiausiai to, kad nereikia būti patikliu. Nes ne visos jų pranašystės išsipildė. Nėra taip lengva paskaičiuoti, kiek iš tiesų žmonių ruošėsi tai vadinamajai pasaulio pabaigai, tačiau dabar matosi, kad tokių buvo. O jūs, ar turėjote elektros generatorių garaže? Jeigu neturėjote, tai ne taip ir gerai pasiruošėte. Kam pasaulio pabaigoje reikalingas elektros generatorius ir ko dar prireiktų, norint išgyventi, skaitykite žemiau.

Ko reikia išgyvenimui

Taigi, jeigu viena iš pasaulio baigčių būtų susijusi su saulės elektromagnetiniu lauku, tuomet Žemėje sutriktų elektros gamyba. Dėl visokeriopo magnetinio lauko sutrikdymo dalelės imtų judėti visai kitaip nei įprastai ir mūsų didžiuosius fizikos atradimus tektų pergalvoti per naują. Tačiau štai elektros generatorius tam tikromis sąlygomis galėtų būti tai, kas visgi generuotų elektrą. Didelės įmonės, pardavimų ir gamybos, turi atsargoje tokių generatorių, galinčių aprūpinti pastatus elektra. Juk esant ir kitokioms problemoms, nebūtinai apokalipsei, elektra gali dingti, o tai tam tikrai pramonei gali sukelti baisiai daug finansinių nuostolių. Daug labiau apsimoka atsargoje turėti savo generatorius, su kuriais būtų galima užtikrinti nuolatinį darbą.

Jeigu ruoštumėtės pasaulio pabaigai ar kitokiems laikiniems gyvenimo sunkumams, jums taip pat reikėtų turėti daug maisto atsargų. Geriausia jų turėti visada, bet visi gyvename su šviesia viltimi, kad nieko blogo nenutiks, taigi, ir tų atsargų nekaupiame. Reikia turėti skardinėse ilgai išliekančio maisto. Galima visą laiką kažkiek jo laikyti rūsyje, o kai nelaimės taip ir neateina, tai seniausiai ten padėtą suvalgyti vis pakeičiant naujesniu.

973
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *