Ar vis dar apsimoka važiuoti apsipirkti į Lenkiją?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kalbos apie mažas kainas Lenkijoje ir dideles Lietuvoje netyla ir toliau, tad su mikroautobusu nuoma daug žmonių tiesiog ir toliau keliauja apsipirkti pas kaimynus. Sako, kad taip sutaupo, nors Biedronkose kainos dėl lietuvių antplūdžio jau sumažėjo.

Keliauja ir šeimomis, ir susiorganizavę pagal skelbimus

MikroautobusaiŠtai kad ir https://www.nlbus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje galima išsinuomoti sau transportą. Ar didesnį autobusą, ar mikroautobusą. Tai nekainuoja daug, o dar ir ant kuro susimetus, kelionė asmeniui atsieis nebrangiai. Kaip sako vieni keliautojai, jie susiorganizuoja per gimines: „Mes gyvename Suvalkijoje ir nuo čia Lenkija tikrai netoli. Visi giminės susirenkame, kas tris savaites susirašome, kas važiuos, tada skaičiuojam žmones, atitinkamai nuomojamės mikroautobusiuką arba didesnį autobusą. Tikrai apsimoka. Ir visi nusiperkame tokių dalykų, kurių į priekį reikės. Išleidžiame tiek pat, kiek ir Lietuvoje pirkiniams išleistume, bet ten prisiperkame visko daug daugiau. Tai toks, žinote, tikrai didelis malonumas. Esu labai dėl to patenkinta“, – sako viena tokia gyventoja. Kiti žmonės atsiliepia ir į skelbimus, kur kviečiama atvykti pas kažką, registruotis, o tada kolektyviškai keliauti. Tai irgi taupymo būdas.

Patogus būdas keliauti – išsinuomojus autobusiuką

Galima suprasti, kodėl būtent mikroautobusu nuoma tampa populiariu pasirinkimu šiai kelionei. Dažniausiai į Lenkiją važiuoja 8 – 12 žmonių, ir visi jie telpa į autobusiuką. O jo nuoma gali būti labai nebrangi – dienai apie 30 eurų. Tad pakanka susimesti po 2 – 3 eurus už nuomą ir dar po 5 eurus už kurą. Aišku, tą leisti labiau sau gali žmonės, kuriems nereikia visą laiką dirbti. Tai labiau tinka nedirbančiajai šeimos daliai, kuri rūpinasi taupymu ir galimybe užsidirbti, turėti daugiau.

Ką verta pirkti, ir ko ne

Tačiau pirmą kartą nuvažiavus su mikroautobusu į Lenkiją apsipirkti, gali kilti klausimas, kaip čia geriau padaryti. Ką čia pirkti, kas pigu, kas ne. Žmonės akcentuoja, kad labai apsimoka keliauti prieš šventes. Kuomet reikia pataupyti ir nusipirkti daugiau. Greitai suvartojami gaminiai – pienas, mėsa, daržovės, duona – ten tikrai pigūs. Tačiau neapsimoka jų pirkti didelio kiekio planuojant vartoti ilgą laiką, nes suges. Tačiau verta tuomet, kai perkama šventei. Verta nusipirkti ir vyno ar kito silpno alkoholio. Yra, aišku, ir daug kitų pirkinių, kuriuos verta pirkti Lenkijoje. Ypatingai tai atsispindi ne maisto prekėse, o, pavyzdžiui, statybinėse medžiagose, kurios pas kaimynus ženkliai pigesnės.

1357
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *