Atnaujiname garderobą: ką rinktis šį sezoną?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Ne visada yra paprasta nuspręsti, kokius drabužius vertėtų įsigyti šį sezoną, ir kartais galima pasimesti tarp parduotuvėse siūlomų drabužių: taigi, ko jums reikės šį sezoną? Palto, naujos sukneles, o galbūt kostiumėlio? Pabandysime pasidomėti, ką pravartu įsigyti šį rudenį.

Rudenį Lietuvos orai tikrai ne visada džiugina, taigi, atėjus šaltajam metų laikui skubame įsigyti paltą. Šį sezoną nesuklysite įsigydamos ilgą paltą, kuris beveik siekia žemę. atrodysite tikrai labai stilingai, ir ilgas paltas apsaugos jus nuo šalto vėjo. Paltas nebūtinai turi būti juodas: galite rinktis mėlynus, rožinius, žalius atspalvius, medaus ar džiovintos žolės spalvos paltą.

Sukenlės jūsų spintaiĮ vakarėlį nebūtinai turite vykti vilkėdamos suknelę: taip pat labai madingi kelnių ir švarko deriniai, taigi, jei nesate didelės suknelių mylėtojos, galite pasidairyti ir stilingų kostiumėlių su kelnėmis. Nors neretai yra manoma, kad kostiumėliai atrodo pernelyg nuobodžiai, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir tuo galėsite įsitikinti pačios.

Vis dėlto, jei sunku išbūti ilgą laiką neįsigyjant naujos sukneles, rinkitės tokias sukneles, kurių rankovės yra pūstos, nesuklysite pasirinkdamos bohemiško stiliaus ar Viktorijos laikus menančias sukneles pūstomis rankovėmis ir puoštas nėriniais.

Nesuklysite įsigydamos ir sijoną su skeltuku, kuris šį sezoną yra formuojamas ne tik sijono gale, bet ir jo priekyje. Įsitikinsite, kad rasti įvairių variacijų tikrai nėra labai sudėtinga, taigi, galėsite įsigyti išskirtinį sijoną.

Šių metų rudenį vis dar madingi rytietiški motyvai, drabužiai puošti įvairiomis odos detalėmis, galite rinktis drabužius, puoštus kailiu. Jei svarstote, kokius aksesuarus pasirinkti, tikrai nesuklysite įsigydamos petnešas kelnėms, delninę, didelę vienspalvę skarą arba puoštą geometriniais ar rytietiškais raštais, rinkitės masyvius auskarus, vėrinius ir apyrankes. aksesuarai visada gali pagyvinti aprangą ir padėti susikurti išskirtinį stilių.

Gera žinia ir sportinio stiliaus gerbėjoms: šį rudenį galite drąsiai rinktis tokio stiliaus drabužius, ir atrodysite tikrai madingai. Madingiausi mėlynos, raudonos ir juodos spalvų deriniai.

Taigi, apgalvokite, kokius drabužius planuojate įsigyti šį sezoną, ir pasidairykite, kas yra siūloma įvairiose parduotuvėse. Visada bus galima atrasti tokių drabužių, kurie tikrai patiktų ir galėtų prisidėti formuojant išskirtinį savitą stilių.

968
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *