Bando gauti asmeninλs paskolos su bloga kredito? Patarimai, ką jums reikia padaryti,

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jei jums reikia pinigų, bet turi mažai ar prasta kredito, jūs turėtumėte žinoti procesą, kaip gauti asmeninės paskolos, bloga kredito. Gauti patvirtintų, neužtikrintas asmens kredito linijos yra labai paprastas procesas, jei atlikite keli žingsniai parengti jūsų prašymą ir padaryti kai kuriuos tyrimus į parinkčių. Čia yra tai, kaip pradėti.

Paprastai, jūs imtis, neuώtikrintos skolos, jei esate 18 metų amžiaus (amžiaus pasirašyti sutartį), gali būti, yra pilietis Jungtinių Amerikos Valstijų ir gali įrodyti pastovus, mėnesio pajamų. Kai kurie kreditoriai gali turėti minimalių pajamų reikalavimas siekiant gauti. Savo skolintojui bus jums bus reikalinga patvirtinti, dokumentų sąrašą.
Taikant procesas turėtų būti gana paprasta; skolintojas daugeliu atvejų yra tik bando nustatyti, jei turite galimybę grąžinti paskolos dydį. Net jei jūs turite blogas FICO rezultatas arba dėmės ant vienos iš jūsų įrašai, skolintojas gali naudoti kiti veiksniai nustatyti savo kredito tinkamumo.

Prieš atlikdami paraišką dėl šios ar bet kurios kitos skolinimosi linijos, turėtų šviesti sau apie jūsų FICO balas ir ataskaitą. U. S. piliečiams prašyti jų paskolos grąžinimo ataskaitos kopiją kasmet iš vienos iš trijų pagrindinių biurai. Šioje ataskaitoje bus neigiamas informacijos apie balą grąžinimo arba įrašas, ir bet kokius veiksnius, žaisti prieš jums (pvz., trumpą grąžinimo istorija, didelis atnaujinamos balansai, ar neseniai pranešė pavėluotus mokėjimus). Aiškiai iki klaidas savo ataskaitą prieš artėja skolintojui.

Kai žinote faktus dėl savo finansinės ataskaitos, galite kreiptis į skolintojas sužinoti, kiek jums gauti skolintis, susitarimą, ir palūkanų norma ir kiti mokesčiai, susijusias sąlygas. Priklausomai nuo jūsų pajamų, kredito balas ir kitus veiksnius, skolintojas turėtų turėti galimybę suteikti jums kieto doleris suma, kartu su grąžinimo informaciją jums reikia.

Nes asmeninės paskolos yra paprastai neužtikrintas (reiškia, kad ji nėra pritvirtinta prie užtikrinimo priemonės, pvz., automobilių), asmeninės paskolos palūkanų norma bus didesnė nei kitų tipų skolinimo. Jūsų valstybė nustato skolinimo ribas (vadinama lupikiškų ribas) dėl asmeninės paskolos. Pasitarkite su savo valstybės išsiaiškinti, kas didžiausią savo skolinimo kompanija gali mokestį už palūkanų, ir būkite atsargūs, bet kokiam skolintojui siūlo jums per didelių paskolų, ir palūkanų pirmiau didžiausia norma.

Kai buvo užtikrintos savo paskolos, tai yra jūsų atsakomybė palaikyti mokėjimų už paskolą kiekvieną mėnesį. Jei jums nepavyksta make mokėjimų ar numatytoji, į jūsų grąžinimo įrašą galėtų susiduria baudas, baudos ar tolesnės žalos. Kita vertus, a tvarkymo jūsų mėnesio mokėjimų atsakingai galėtų būti pirmasis žingsnis į rūšiavimas savo finansus.

Jei svarsto užtikrinti asmeninės paskolos bloguose kredito, jūs turėtų būti pirmasis žingsnis yra gauti išsilavinimą. Su šiek tiek darbo iš anksto, galite rasti reputacijΰ skolintojas iki padėti jums, nesvarbu, padėtį. Su toliau deda pastangas, jūsų kredito linijos gali pateikti jums atgal kelyje geriau finansinių rezultatų apžvalgą.

82
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *