Blogas kreditas? negarantuotos asmeninės paskolos yra pasiekiamos, nesigriebdamos mokėjimo dienos skolintojų

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Šiandienėse sunkiose Financial times kreditinės kortelės kompanijose ir bankuose atmeta daugiau paraiškų asmeninėms paskoloms ir kreditinių kortelių, negu jie turi praeityje. Todėl, tie su blogu kreditu dažnai ar sustoja net bandantis pasiskolinti pinigų pirmiausia ar panaudoti mažiau patikimus šaltinius tokius kaip pėstininko parduotuvės ar pinigų gavimo pagal čekį agentūros, kurios skolina mažus kiekius pinigų dideliuose procentų atlygiuose. Daugelis šitų žmonių su blogu kreditu, ar tik iš tikrųjų blogomis žymėmis ant jų kredito, paskui jaučiasi diskriminuoti prieš pagrindinių bankų, kai jie bando gauti paskolas ar kredito liniją, kadangi jie turi skolintojų apgaudinėjimo istoriją. Tačiau, yra pasirinkimas kai prieita prie apsaugojimo finansavimo tiems su blogu kreditu, ar blogai žymi ant jų kreditingumo ataskaitos

Žinokite Savo Padėtį su Bankais ir Kitais Populiariais Finansavimo Šaltiniais

Nepaisant sunkių laikų ir neigiamų asociacijų su Wall Street, dauguma žmonių vis dar gauna didžiąją dalį savo finansavimo nuo bankų, dažnai eidami į banką, kur jie laiko pranešimą iš pradžių. Tuo metu, kai tai turi daug prasmės pagal teoriją, daug bankų atmeta beveik kiekvieną paskolos paraišką, kurią jie mato nuo vartotojų su ir dėmės ant jų kreditingumo ataskaitos kaip priemonė sumažinti jų visaapimantį rinkos pavojų. Kreditinės kortelės kompanijos seka tuose pačiuose žingsniuose, ir reikalavimai paskolos gavėjams yra labai panašūs tarp visų bankų. Tai reiškia, kad, jei jūs buvote atmestas kelis kartus, jūs tęsite būti atmestas be tam tikro pagrindinio pakeitimo. Todėl, jūs eikvojate savo laiką, banko laiką ir rizikuojate tolimesniu kenkimu jūsų kreditingumo ataskaitai su per daug, tyrinėja, jei jūs tęsiate siekti finansavimo per tradicinį skolintoją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lombardai ir Mokėjimo dienos Paskolų Sužalojimas Daugiau, negu Jie Pagalba

Dažniausias kitas žingsnis, kuriame daug paskolos gavėjų žengia kai atmestas tradicinių skolintojų turi panaudoti lombardą ar mokėjimo dienos skolintoją kaip priemonė gauti finansavimą. Priešingai bankams ir kreditinės kortelės kompanijoms, gaudamas paskolą nuo šitų įstaigų yra paprastas. Tačiau rezultatai yra beveik visada pražūtingi. Lombardai klausia, kad jūs duodate jiems savo asmeninę nuosavybę kaip įkeistą turtą prieš jūsų paskolą, bet jie dažnai įvertina šitas dalis jų tikros vertės frakcijoje. Jie tada dažnai duos paskolos gavėjams labai trumpą periodą, kuris užmokėti paskolą, atgal priverčiančią juos neįvykdyti įsipareigojimų skubiai. Lombardas tada apsiverčia ir parduoda nuosavybę, kurią paskolos gavėjas davė jiems kaip įkeistas turtas, kai tik diena po užmokesčio yra praleista.

Mokėjimo dienos skolintojai neprašo nuosavybės kaip įkeistas turtas, bet dažnai veikia panašiai galvažudiškas būdas. Keli net lygina juos, kad paskolintų ryklius. Mokėjimo diena paskolina kaltinimo palūkanas, kurios yra lengvai daugybė laikų einamoji norma, pasiūlyta bankuose ir paskui sakyti, kad jie gali padaryti tai todėl, kad jų paskolos yra aukštesnis pavojus. Tuo metu, kai jie tikrai skolina tiems, kuriuos bankai atmeta, jų normos yra tolimos ir virš to, kas jie turi bazuotis tiktai ant pavojaus. Apskritai, tie, kas naudoja mokėjimo dienos skolintojus ir lombardus užbaigia, skaudina daugiau, negu jiems padeda gale su tokiomis paskolomis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Internetiniai Skolintojai Aprūpina Atsakymą

Einamasis Financial times yra sunkus, be abejo. Taip paskolos su blogu kreditu apsaugojimas yra sudėtingas, bet jokiu būdu neįmanomas. Net tie su keliomis blogomis žymėmis ir rimtos svarstomos problemos su jų kreditu turėjo pasisekimą su internetiniais skolintojais. Apskritai, jūs tiktai turite įrodyti savo tapatumą, šaltinį pastovių pajamų, einamosios gyvenamosios vietos, ir jūs galite gauti paskolą. Apskritai, kiekiai pasiūlė, tinkle yra mažiau negu bankų, bet terminai ir palūkanos yra daug geresni negu pasiūlyti lombardų ir mokėjimo dienos skolintojų.

941
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *