Darbo ofise ypatumai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jeigu norite išsinuomoti ofisą Kaune, vadinasi, turite kažkokią idėją, ką ten veiksite. Tik žodis "ofisas" šiais laikais gali visai nieko bendro neturėti su tokiais ofisais, kuriuose dirbama apsirengus juodais kostiumais ir bijoma vos pakrutėti. Dabar ofisuose įsikuria pačios įvairiausios įmonės.

Vienas vadovas, kurį neseniai domino ofisai nuomai Kaune, prasitarė, kad skeptiškai žiūri į Vakaruose taip išpopuliarėjusį darbo modelį, kuomet ofisas ir darbovietė yra taip sudievinami, kad tai tampa neva jaukia vietele, neva namais. Vadovas pabrėžia, kad iš tiesų darbe jis propaguoja tik patį darbą, ir dėl to jam yra daug lengviau.

Google sukurtas modelis, anot vadovo, tik vargina

Naujas ofisasOfisą išsinuomojęs Kaune vadovas sako, kad visą šią košę užvedė Google. „Turbūt nerasite dabartinio jauno programuotojo, kuris vaikystėje ar paauglystėje, kuomet jau juto didžiulę aistrą kompiuteriams, bet dar tiksliai nežinojo, kuo bus, nebūtų svajojęs dirbti Google ofise. Tai tikrai buvo daugybės jaunų žmonių svajonė, kuri tuo metu negalėjo išsipildyti, bet verta panagrinėti, kaip Google sukūrė tą svajonę. Šie ofisai garsėjo tuo, kad pirmiausia juose buvo sukurtas toks ofiso modelis, kuris atrodė labai patrauklus. Iš šalies žiūrint, tu kaip ir nežinai, ką tie žmonės su kompiuteriais dirba, kaip sunkiai jie mąsto ir sprendžia uždavinius. Matai tik tai, kad tai yra žmonės, kurie visgi tiesiog leidžia laiką labai gražiose, didelėse ir nuostabiose patalpose. Jų ofisas buvo suformuotas taip, kad jis tiesiog atstotų namus. Čia netgi būdavo dušai darbuotojos ir pogulio lovos. Viskas, ko tau reikia, kad tik galėtum tarsi jaustis laisvai ir kuo ilgiau užtrukti darbe. Bet tai nebuvo toks protingas pasirinkimas, mano nuomone. Daugybė žmonių darbe verčiami jaustis kaip namie, bet tai nėra namie, ir tai kelia problemas“, – sako vadovas iš Kauno.

Darbas nėra namai

Kaip sako verslininkas, darbas ir namai yra atskiros, skirtingos teritorijos, ir tiesiog reikėtų būti sąžiningais ir tą ribą nubrėžti. „Kas tu esi namuose? Tu esi šeimininkas, tu darai ką nori, kas tau atrodo reikalinga, darai ir ko nenori daryti, bet žinai, kad reikia. Tau niekas nevadovauja. Kas tu esi darbe? Pavaldinys. Vykdai savo misiją, bet tu dirbi kažkam ir tave esant reikalui gali paspausti ar išmesti. Jeigu apsimetame, kad darbas yra kaip namai, tai sukuriame nesveikus santykius tarpusavio. Darbuotojai, kolegos nebūtinai tau patinka, o esi verčiamas su jais žaisti namus“, – sako vyras. Ofise griežtai stengiasi sukurti tik darbinę atmosferą, kuri ir motyvuotų būtent tuo, kuo ji yra – darbu. Užtat žmonės dirba trupesnes valandas. Atidirba ir eina namo pas šeimą.

1415
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *