Dažniausios minkštų baldų nusidėvėjimo priežastys

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Ilgiau stovintys ir prastai prižiūrimi minkšti baldai svetainėje galiausiai tampa apverktinais. Per kelias dešimtis metų jie taip susidėvi, kad dažnai vėliau tiesiog atsiduria prie konteinerio, ir nuo tada galbūt benamių interjeras pagražėja. Aišku, čia jau kita kalba – kodėl žmonėms malonu matyti, kaip sofa, ant kurios dar prieš mėnesį patys sėdėdavote, dabar priešais jūsų langą, šalia konteinerio, tampa benamių sostu. Tačiau dabar pakalbėkime tiesiog apie tai, kodėl taip greita ar negreitai nusidėvi minksti baldai. Kas lemia tą jų nusidėvėjimą ir išėjimą iš vartojimo.

Gyvūnų pagalba

BaldaiGyvūnai gali būti skirtingi ir savo rūšimis, ir charakteriu. Vieni bus trumpo kailio, nesišers, todėl ir interjeras nebus aplipęs plaukais, šeriais, kailiu. Kiti bus ilgaplaukiai, ir galiausiai žmonės susitaikys su tuo, kad net jų lėkštėje dažnai bus galima rasti tokio šuns plauką. Tačiau didesnį pavojų ilgalaikiam baldo nusidėvėjimui kelia gyvūno nagai ir jo tuštinimosi įpročiai. Tokie šunys kaip taksai, yra išvesti tiesiog duobių rausimui. Taigi, nieko nuostabaus, kad jie mielu noru pasistengs išrausti duobę jūsų sofoje. Taip pat ir katės, neturinčios, kur pagaląsti nagus, gali imti draskyti minkštus baldus. Dar maži, augantys jaunikliai, kuriems kalasi dantys, gali viską graužti. Ir žinoma, pagrindinė namų taisyklė – tuštintis tik tam skirtose vietose. Jeigu gyvūnas nėra to pripratintas iki galo daryti ir suprasti, tuomet gali būti, kad ilgainiui į jūsų minkštus baldus įsigers nepageidaujami skysčiai ir kvapai…

Maistas ir gėrimai

Jeigu to nenutiks, kartais nelabai tvarkingų žmonių baldai bus sugadinti vien dėl nemažo kiekio maisto ir gėrimų, kurie bus išlieti į baldą. Odiniai baldai tuo ir geri, kad jie nepralaidūs drėgmei. Tačiau koks nors minkštas velveto gobelenas ant sofos ar fotelio, aplietas burokėlių sriuba arba aliejumi, tikrai vėliau ir išplautas taip pat gerai neatrodys. Reikėtų stengtis dažniau nuvažiuoti į prausyklą, o ne laukti, kol iš baldo liks tik dėmių kolekcija.

Išklerusios konstrukcijos

Jeigu baldas buvo nekokybiškas, jis gali greitai sulūžti dėl savo nepatvarumo. Pakaks kam nors iš toliau užšokti ant sofos įsibėgėjus, ir jau išgirsime nemalonų „pokšt“. Kažkas kažkur viduje sulūš. O tada jau laikykitės – tik laiko klausimas, kaip greitai sulūš ir daug kitų dalių, kai viena jau nebedirba savo darbo.

Žinoma, baldai gali susidėvėti ir nuo niekada nevalom dulkių, ar tiesiog susitrinti nuo dažnos eksploatacijos.

1219
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *