Domenai – domenų gaudymas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Šiuo metu tinkle yra naudojama beveik 200’000 puslapių su lietuviškais ”pavadinimais” ir netgi beveik vienas milijardas sukurtų tinklalapių visoje žemėje. Tai reiškia, kad beveik kas 6 asmuo žemėje turi po svetainę. Tiesa, šį kartą nagrinėsime ne svetaines, o tuos jų vardus – bandysime sužinoti kas tai tokio, ir kaip tai gauti. Ypatingai nagrinėsime 1, ypatingai keistą būdą nusipirkti ypatingai gerą tinklapio pavadinimą.

domenaiTaigi svetainės vardas – tai domenas. Domenų dėka, svetaines galime matyti tokiais URL, kaip “www.manopuslapis.lt”, o ne naršyti tam tikrą puslapį įvėdinėjant IP adresus – t.y. sudėtingas skaičių kombinacijas. Lengva suprasti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimą – net jei kasdien naršote tik 5-iuose puslapiuose, įsiminti visų jų IP URL neabejotinai būtų ypatingai sunkoka.

Tad, jei kursite interneto svetainę, turite du pasirinkimus, kaip gauti saito vardą – domenai. 1, labai lengvas, ir didelių pastangų nereikalaujantis būdas – tai domeno nusipirkimas iš šią paslaugą teikiančių įmonių . Tai yra ypatingai elementarus veiksmas, kurio net neapsimoka aiškinti.
Kur kas įdomesnis yra domenų gaudymas iš karantino. Kaip išaiškinti kas yra domenų gaudymas? Pakankamai paprastai. visi domenai turi savo galiojimo laiką. Jis trunka nei daug, nei mažai – vienerius metus. Tada domeno savininkas gali rinktis – ar tęsti savo puslapį, ir tuo pačiu užmokėti papildomą pinigų sumą už domeno pratęsimą, ar puslapį “laidoti” ir suteikti galimybę kitam žmogui naudotis Jūsų domenu.

Šičia ir prasideda įdomumas. Kai domeno galiojimas baigiasi, jis yra padedamas į karantiną. Kol domenas yra karantine, jo sąvininkas be problemų turi galimybę jį pratęsti. Tiesa, jei domeno sąvininkas negali to daryti, jį pradėti naudoti turi galimybę bet kuris kitas žmogus. problemų sukelia tai, , kad dažniausiai karantine domenai ilgai nelieka, nes prie 1 domeno karantine laukia daugiau, nei keli norintys, taigi, kai kurios bendrovės teikia Jūsų norimo domeno gaudymo karantine paslaugą, kad Jūs taptumėte tuo, kuris išgaus tą domeną.

Kodėl domenai karantine yra gana paklausūs? Visų pirma dėl neblogų vardų. Taip pat domenai karantine dažnai turi gerą reputaciją paieškose sistemose, taigi Jums neturėtų būti problematiška prasimušti į aukštumas.

Taigi, jei esate išsirinkę užimtą domeną, nepraraskite vilties – kreipkitės į domenų gaudymu iš karantino užsiimančias įmones, ir galbūt Jums pavyks gauti išsvajotą domeną.

Ar domėjotes kada greita paskola ar greitu kreditu? Daugiau informacijos apie juos galite rasti bibliotekos.lt

331
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *