paskola dirbantiems uzsienyje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Paskolos

Žmogaus apsirengimui įtaką visuomet daro vidinis jo klimatas, dvasios būsena, kurią nulemti gali net ir paskolos turėjimas.  Matas B. iš Masačiūsino universiteto, atsitiktinai atkreipęs dėmesį į tai, jog žmonės, kurie yra slegiami finansinių rūpesčių, rengiasi ne tokiais ryškiais drabužiais, kaip kiti, atliko su tuo susijusį tyrimą. Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, kokią įtaką žmogaus garderobui daro paskolos turėjimas. Taip pat – kokio dydžio paskolos, kokiomis sąlygomis gautos, grąžintos ar negrąžintos, yra svarbiausia. Ištyrus per tūkstantį žmonių – paaiškėjo stulbinantys rezultatai.

Galima piešti trikampį

Paskolos

Paskolos

Anot profesoriaus, kaip sąveikauja finansinių įsipareigojimų turėjimas, žmogaus mąstymas ir drabužių pasirinkimas – galima lengvai iliustruoti piešiant paprastą trikampį. Ant vieno trikampio krašto čia atsidurtų paskolos, ant kito – žmogaus emocijos ir pasąmonė, ant trečio – drabužiai.

„Kiekvienas veiksmas žmogaus gyvenime visada turi refleksiją ir jo smegenyse“, – pažymi profesorius“, – tad nieko nuostabaus, jog ir tokių gana didelių žmogaus vidinės harmonijos trikdžių, kaip kad paskolos sutartis, atsiradimas natūraliai sukelia bangas ir jo mąstyme. Čia mes prieiname pirmiausiai prie viduriniosios trikampio sienos – žmogaus jausenos, būsenos. Įsivaizduokite ją stabilią kaip vandens paviršių, nejudinamą jokių sukrėtimų.

Jeigu į vandenį įmesime akmenuką (sakykime, tas akmenukas yra paskolos draudimas), iškart per visą paviršių nuraibuliuos ratilų pluoštas. Šis dėmuo sumaišys jūsų sąmonę, pakeis ją, sukels tam tikras bangas, kurių nei tikėjotės, nei laukėte, tačiau paskolos deklaravimas negali būti nepastebėtas. Tad štai nuvilnijus ratilams, mažoms bangelėms, jos trenkis į kibiro ar kito indo, kuriame talpinate vandenį, sieną, ir ją sudrėkins. Sušlapusi siena iškart pasikeis. Vadinasi, paskolos dirbantiems uzsienyje padarys įtaką, ir kažką tiesiogiai paveiks, pakeis. Dėl to aš ir siūlau piešti tą trikampį,“ – argumentuoja profesorius.

Skaityti visą straipsnį “Paskolos” »