Paskolos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Žmogaus apsirengimui įtaką visuomet daro vidinis jo klimatas, dvasios būsena, kurią nulemti gali net ir paskolos turėjimas.  Matas B. iš Masačiūsino universiteto, atsitiktinai atkreipęs dėmesį į tai, jog žmonės, kurie yra slegiami finansinių rūpesčių, rengiasi ne tokiais ryškiais drabužiais, kaip kiti, atliko su tuo susijusį tyrimą. Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, kokią įtaką žmogaus garderobui daro paskolos turėjimas. Taip pat – kokio dydžio paskolos, kokiomis sąlygomis gautos, grąžintos ar negrąžintos, yra svarbiausia. Ištyrus per tūkstantį žmonių – paaiškėjo stulbinantys rezultatai.

Galima piešti trikampį

Paskolos

Paskolos

Anot profesoriaus, kaip sąveikauja finansinių įsipareigojimų turėjimas, žmogaus mąstymas ir drabužių pasirinkimas – galima lengvai iliustruoti piešiant paprastą trikampį. Ant vieno trikampio krašto čia atsidurtų paskolos, ant kito – žmogaus emocijos ir pasąmonė, ant trečio – drabužiai.

„Kiekvienas veiksmas žmogaus gyvenime visada turi refleksiją ir jo smegenyse“, – pažymi profesorius“, – tad nieko nuostabaus, jog ir tokių gana didelių žmogaus vidinės harmonijos trikdžių, kaip kad paskolos sutartis, atsiradimas natūraliai sukelia bangas ir jo mąstyme. Čia mes prieiname pirmiausiai prie viduriniosios trikampio sienos – žmogaus jausenos, būsenos. Įsivaizduokite ją stabilią kaip vandens paviršių, nejudinamą jokių sukrėtimų.

Jeigu į vandenį įmesime akmenuką (sakykime, tas akmenukas yra paskolos draudimas), iškart per visą paviršių nuraibuliuos ratilų pluoštas. Šis dėmuo sumaišys jūsų sąmonę, pakeis ją, sukels tam tikras bangas, kurių nei tikėjotės, nei laukėte, tačiau paskolos deklaravimas negali būti nepastebėtas. Tad štai nuvilnijus ratilams, mažoms bangelėms, jos trenkis į kibiro ar kito indo, kuriame talpinate vandenį, sieną, ir ją sudrėkins. Sušlapusi siena iškart pasikeis. Vadinasi, paskolos dirbantiems uzsienyje padarys įtaką, ir kažką tiesiogiai paveiks, pakeis. Dėl to aš ir siūlau piešti tą trikampį,“ – argumentuoja profesorius.

Kelia nerimą

Profesoriaus Marko teigimu, didelės ir mažos paskolos busto remontui ar bet kuriems kitiems poreikiams patenkinti, žmogaus sąmonę veikia neigiamai. Asmuo nuolat kvaršina sau galvą, kada jis galės atiduoti skolas, kaip jam jas reikės išsimokėti, kiek daug atsakomybės turės nešti kelerius ar kelias dešimtis metų. Tokiu būdu paskolos apskaiciavimas žmogui kelia nedidelį stresą, o tai tiesiogiai paveiks ir jo veiksmus.

Tyrimai rodo, jog ypatingai juntamas stresas yra tada, kai pasinaudojama paskolos akcija, itin lengvais pinigais, o paskui, pasikeitus palūkanų normai, tenka pradėti mokėti nemažas įmokas. Tada žmogui atsiranda nuolatinis poreikis gauti daugiau lėšų, jis tam investuoja nemažai savo energijos, kad galėtų grąžinti paskolos Anglijoje  ar Lietuvoje sumas. Ši būsena visada atitinkamai koreguoja ir jo veiksmus.

Keičiasi elgesys

Profesorius teigia, kad net ir dėl paskolos automobiliui atsiradusios nuotaikų bei jausenos kaitos gali ryškiai pakeisti asmens veiksmus. „Sakykime, jūs dažnai mąstote, nervinatės ir nerimaujate, kaip jums sutvarkyti paskolos apskaita, ir tai matosi. Jūs tampate nebe toks dėmesingas, greičiau susinervinate, jūsų ima nebedžiuginti dalykai, kurie kėlė laimę anksčiau. Galbūt  tik paskolos eurais atidavimas iki paskutinio cento pastatytų viską į vietas.

Ir čia esminis klausimas – kaip nuo to priklauso jūsų garderobas? Ogi viskas labai paprasta. Kuo jūs liūdnesnis, rimtesnis, piktesnis ir nervingesnis būnate, tuo labiau jums atrodo svetimi ryškūs drabužiai. Paskolos dirbantiems žmonėms išprovokuoja norą susilieti su mase. Atrodo, kad išsiskirti iš minios ir džiaugtis gyvenimu galėsite tik tada, kai pagaliau tapsite laisvas, ir viską grąžinsite. Štai todėl ir rengiamasi pilkai, juodai arba baltai, žodžiu – nespalvotai“, – aiškina prof. Markas.

438
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *