Galimybės gauti paskolą turint įsiskolinimų

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Ar kada nors gauti paskolą buvo taip lengva kaip šiandien? Šiandieną gauti paskolą yra taip lengva, kad žmonės iš ankstesnių laikų net negalėjo apie tai pasvajoti ir visiškai nesuvoktų tokios situacijos, kurioje gyvename mes. Palyginimui galime pateikti tik kelis pavyzdžius: Sovietų Sąjungoje paskolos apskritai neegzistavo ir asmeniniai finansai negalėjo būti valdomi jų pagalba. Jei gerai pamenu, tai ten būdavo suteikiamos tik verslo paskolos. Bet nėra būtina žiūrėti taip toli į praeitį ir į tokias skirtingas socialines sistemas. Galime pažiūrėti į mūsų laisvą Lietuvą ar vakarus prieš porą dešimtmečių. Tuomet gauti paskolą irgi nebuvo paprasta. Bendrai paėmus, tai apskritai tik būsto paskolos buvo prieinamos ir tik išskirtiniams asmenims, kurie dažniausiai priklausydavo verslo elitui ar vidurinei klasei. Reikėdavo būti pasiturinčiam, kad tavo paraišką paskolai gauti apskritai kas nors svarstytų.

Šiandien yra kitaip. Dabar galima gauti įvairių paskolų: greitieji kreditai vartojimui, paskola automobiliui įsigyti, paskola namo remontui ir dar daug daug kitokių paskolų. Bet įdomiausia, kad šiandien galima gauti paskolą įsiskolinusiam. Mes galime net nesuprasti kokia didelė naujovė tai yra. Paskolos įsiskolinusiems asmenims buvo pradėtos suteikti visai neseniai. Jei prisiminsime, kad nesenai net vartojimo paskolos nebuvo išduodamos daugeliui, o dabar jau išduodamos net ir paskolos įsiskolinusiems… Galvotume, kad įsiskolinusiems gauti paskolą tikrai neturėtų būti lengva, nes juk tai rizikingiausi žmonės, kuriems galima suteikti paskolą! Bet taip jau yra, kad toks paskolų refinansavimas padeda grąžinti pasiimtus kreditus, nes jis sumažina bendrą mokamą palūkanų kiekį ir normą. Todėl klientui refinansuojant kreditus laimi visi: ir senas kreditorius, ir naujas kreditorius, ir pats klientas.

Jei jus nustebino sužinoti, kad galima gauti kreditų įsiskolinusiems, tai jus gali dar labiau nustebinti sužinojimas, kad galima gauti ir kreditų nedirbantiems. Nors po teisybei tai šiandien tą padaryti jau nebėra taip lengva, bet sunku gauti kreditą nedirbančiam pasidarė tik nesenai. Prieš tai pasiskolinti neturint darbo buvo taip paprasta, kaip du kart du. Apskritai, praktiškai kiekvienas norintis galėjo gauti kreditą, todėl ar tu turi darbą ar neturi praktiškai nieko nereiškė. Todėl paskolos bedarbiams buvo suteikiamos ir niekas nieko netikrino ir neprižiūrėjo.

Ir jei paskolų bedarbiams jau nebelabai yra ir jas gauti būtų sudėtinga, tai paskolos įsiskolinusiems ir paskolų refinansavimas plačiau yra plačiai naudojamas ir lengvai prieinamas. Todėl jei turite įsipareigojimų, paskolą gauti galite be sunkumų.

1394
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *