Geriausi kontaktiniai lęšiai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kontaktiniai lęšiai vis sparčiau pakeičia savo alternatyvą – akinius. Kokie gi kontaktiniai lęšiai laikomi geriausiais? Į ką reikia atsižvelgti renkantis lęšius? Pabandykime išsiaiškinti.

Daug gydytojų-oftalmologų pacientų (ypač merginos) nenori nešioti akinius aiškindami, kad dėl akinių atrodo mažiau patrauklūs. Tačiau verta pažymėti, kad dėl kai kurių patologinių ir amžiaus pokyčių akyse akiniai yra tiesiog būtini. Ir tada į pagalbą ateina alternatyva akiniams – kontaktiniai lęšiai. Jeigu jūs dėl vienos ar kitos priežasties nusprendėte įsigyti kontaktinius lęšius, jums tikriausiai, kils klausimas, kokie gi kontaktiniai lęšiai yra geriausi. Atsakymas į šį klausimą gana nevienareikšmiškas. Padėti renkantis gali tik specialistas, kuris parinks tinkamą variantą, vadovaudamasis individualiomis jūsų akių savybėmis.

Rinkdamiesi kontaktinius lęšius atminkite, kad būtina atsižvelgti į kai kuriuos rodiklius, nuo kurių priklausys, kaip patogiai jums bus juos naudoti. Vienas tokių rodiklių – tai dujų pralaidumas, kuo jis didesnis, tuo akys būna mažiau sudirgusios nešiojant lęšius. Jeigu dujų pralaidumas yra didelis, kartais galima neišsiimti lęšių netgi nakčiai. Taip pat verta paminėti, kad labiau saugūs yra tokie lęšiai, kurių naudojimo laikas yra trumpas.

Vienas iš svarbiausių lęšių kokybės rodiklių yra jų atsparumas pažeidimams. Taip pat svarbus kontaktinių lęšių kokybės rodiklis, be abejo, yra jų kaina, juk akivaizdu, kad aukštos kokybės žinomų gamintojų produkcija tiesiog negali pigiai kainuoti.

Taip pat atminkite, kad geros kokybės vienadieniai lęšiai turi turėti UV filtrą, kuris apsaugos akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Geri lęšiai privalo nesukelti alerginės reakcijos ir netraumuoti akių. Pabaigai norime pažymėti, kad išsirinkti geriausius lęšius nėra paprasta. Jeigu tik pradedate juos nešioti, rinkitės vienadienius lęšius, o vėliau pereikite prie ilgesnio naudojimo lęšių.

492
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *