Geriausios antakių spalvos kiekvienai plaukų spalvai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Brunetės

Antakiu dazymasBrunetės turi platų antakių spalvų pasirinkimą, tačiau turėtų vengti juodų ir raudonų atspalvių. Dauguma šiltų atspalvių, pavyzdžiui, vario ir aukso, tinka tamsiems plaukams. Kita vertus, šaltesni tonai, pavyzdžiui, samanų, pilka ir sidabrinė, atrodys natūraliau ant tamsesnių plaukų. Jei turite rusvus plaukus, galite rinktis iš plataus spalvų asortimento, nes rusvi plaukai yra netoli plaukų spalvų rato centro. Galite rinktis šiltus tonus, pavyzdžiui, vario, raudonos ir karamelinės spalvos, arba šaltus tonus, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą. Jei turite tamsiai rudus arba šokolado spalvos plaukus, galite rinktis iš daugybės spalvų. Galite rinktis šiltus tonus, pavyzdžiui, vario, raudonos ar karamelės, arba šaltus tonus, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą. Antakiu dazymas ir specialistės patarimai.

Blondinės

Jei turite šviesius plaukus, galėsite rinktis iš daugybės spalvų. Paprastai šviesiems plaukams geriausiai tinka vario, aukso, karamelės ir šviesiai mėlynai žalios spalvos. Kita vertus, brunetėms geriau tinka raudonai oranžinė, mėlyna ir violetinė raudona spalvos. Jei turite mėlynai juodus plaukus, galite rinktis iš plataus spalvų asortimento, nes mėlynai juoda spalva yra netoli spalvų rato vidurio.

Raudonplaukiai

Jei turite raudonus plaukus, turėtumėte vengti mėlynai raudonos (dėl jos atrodysite išplaukę) ir vario (dėl jos atrodysite pernelyg oranžiniai). Geresnis pasirinkimas – oranžinė arba rausvai raudona spalva. Jei turite braškių spalvos plaukus, galite rinktis iš plataus spalvų asortimento, nes braškių spalvos yra netoli spalvų rato centro. Galite rinktis šiltus atspalvius, pavyzdžiui, vario, raudoną ir karamelinę, arba šaltus, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą. Jei turite šviesiai rudus plaukus, galite rinktis iš plataus spalvų asortimento, nes šviesiai rudi plaukai yra netoli spalvų rato centro. Galite rinktis šiltus tonus, pavyzdžiui, vario, raudoną ir karamelinę, arba šaltus tonus, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą.

Moterys, turinčios žilstelėjusių ir rudų plaukų

Jei turite rusvus plaukus, galite rinktis iš plataus spalvų asortimento, nes rusvi plaukai yra netoli plaukų spalvų rato centro. Galite rinktis šiltus atspalvius, pavyzdžiui, vario, raudonos ir karamelinės spalvos, arba šaltus atspalvius, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą. Jei turite tamsiai rudus arba šokolado spalvos plaukus, galite rinktis iš daugybės spalvų. Galite rinktis šiltus tonus, pavyzdžiui, vario, raudonos ar karamelės, arba šaltus tonus, pavyzdžiui, pilkai mėlyną, pelenų mėlyną ir sidabriškai baltą.

1597
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *