Greitieji kreditai – pagalba, susidūrus su finansiniais sunkumais

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Greitieji kreditaiTenka konstatuoti faktą, kad nors mūsų šalies ekonominiai rodikliai gerėja, tai ne itin atsispindi statistinių namų ūkių biudžete. Ir šeimos ar pavieniai asmenys vis dar priversti ieškoti būdų, kaip gi pasilengvinti finansinę naštą, siekiant įsigyti brangesnį pirkinį, panorus išvykti atostogų ar paprasčiausiai pritrūkus pinigų. Tokiais atvejais pagalbos ranką tiesia greitųjų kreditų įmonės. Jų siūlomų kreditų spektras išties platus ir kiekvienas klientas gali rinktis tinkamiausią paskolos rūšį:

Vartojimo paskola

Tai populiariausia paskolos rūšis, skirta atsiradus nenumatytoms išlaidoms ar nusprendus įsigyti stambesnį pirkinį. Ji yra kiek didesnė už toliau mūsų aprašomą greitąjį kreditą. Tačiau, dydis neturėtų gąsdinti, nes palūkanos, dažnai būna mažesnės nei imant minėtąjį greitąjį kreditą. Tačiau, kartais neįmanoma išsiversti ir be jo.

Greitasis kreditas

Viena populiariausių skolinimo rūšių. Jį klientai, dažnai, ima panašiais atvejais, kaip ir vartojimo paskolą: pritrūkus pinigų užbaigti remontą, trokšdami įsigyti brangiau kainuojantį pirkinį ir pan. Tačiau, šias dvi kreditavimo rūšis skiria vienas pagrindinis skirtumas – gauti greitąjį kreditą kiek paprasčiau, o ir formalumai jo gavimui sutvarkomi greičiau. Taip pat reikalavimai, keliami skolininkui bus kiek mažesni, nei nusprendus imti vartojimo paskolą.

Beje, apibendrinant vartojimo paskolų ir greitųjų kreditų savybes, svarbu paminėti, kad daugelis kreditorių juos suteikia be užstatų. Pavyzdžiui, Euroecredit, daugeliu atvejų, suteikia paskolas be užstato nuo 100 iki 3000 eurų.

Būsto paskola

Būsto paskolą galite gauti, siekdami ne tik įsigyti naują namą ar butą, bet ir renovuoti ar rekonstruoti turimą. Ši paskola teikiama ir žemės sklypų, sodybų įsigijimui. Atminkite, kad prisiimdami šį finansinį įsipareigojimą, susisaistote su kreditoriumi keliasdešimčiai metų. Be to, šiai paskolai gauti, dažnai reikia įkeisti nekilnojamąjį turtą. Na, o jos dydis svyruos, priklausomai nuo Jūsų šeimos finansinės situacijos.

Paskola verslui

Dar viena tikslinė paskola. Ją panaudosite tik verslo kūrimui, plėtrai, įrangos modernizavimui ar techninės bazės plėtrai, logistikos centro išplėtimui ir pan. Taip pat galėsite už pasiimtą paskolą įsigyti naujas patalpas ar rekonstruoti esamas. Beje, palanku tai, kad paskolos verslui daugelio kreditorių teikiamos tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Na, o pradedančiajam verslininkui, turinčiam patrauklų verslo planą ir gerą kredito istoriją, paskola gali būti suteikta kur kas lengviau nei prasčiau verslo pradžiai pasiruošusiam jo konkurentui. Taip pat verslo paskolos lengviau suteikiamos „įsivažiavusiam“ verlui, o ne vadinamiesiems „startuoliams“.

Paskolos su užstatu

Tai gali būti bet kurios rūšies paskola (vartojimo, verslo, būsto), tik teikiama su užstatu. Tiesa, būsto paskolos teikiamos su užstatu beveik be išimties, tačiau, kodėl kitos paskolos kartais suteikiamos su užstatu, o kartais – be? Viskas priklauso nuo skolinamos sumos. Kuo didesnę sumą norėsite pasiskolinti, tuo didesnė tikimybė, kad Jums teks mokėti užstatą. Kai kurios bendrovės kaip užstatą ima ne pinigus, o Jūsų automobilį. Pagrindinis aspektas, lemiantis kreditoriaus sprendimą suteikti paskolą su užstatu – elementarus apsidraudimas, kad Jūs paskolą grąžinsite.

Refinansavimas

Vis labiau populiarėjanti kreditorių paslauga – refinansavimas. Tai galimybė vieno ar net kelių kreditorių paskolą (paskolas) perkelti kitam kreditoriui. Jis padengs Jūsų buvusiam (buvusiems) kreditoriams turimus įsipareigojimus ir suteiks naują paskolą. Dažnai tokiu būdu yra pratęsiamas kredito grąžinimo laikotarpis, taigi sumažėja Jūsų mėnesinės įmokos, automatiškai – ir Jums tenkanti finansinė našta.

Akivaizdu, kad greitieji kreditai, kartais, yra palankiausia išeitis iš finansinės aklavietės. Tačiau, skolinantis, svarbu racionaliai įvertinti savo finansinę padėtį.

1392
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *