Grūzdžių malūnas – javų priežiūra

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kiekvienas ūkininkas puikiai žino, kaip svarbu yra ne tik puikiai rūpintis savo auginamu derliumi, bet ir kaip atidžiai reikia jį krauti, vežti ir sandėliuoti, norint nė trupučio nepakenkti jo kokybei. Rugiai, kviečiai, rapsai ir kitokie javai pasižymi savitomis savybėmis, į kurias, norint išsaugoti visus grūdinės kultūros privalumus, reikia ypač gerai atsižvelgti. Šiandien pakalbėsime apie vieną didžiausių grūdų priežiūros ir sandėliavimo įmonių Lietuvoje – Grūzdžiųmalūnas.

Grūzdžių malūnas produkcija

MalūnasSavo veiklą įmonė Grūzdžių malūnas vykdo jau ilgiau negu dvidešimt metų. Per tą laiką bendrovės teikiamų paslaugų laukas stipriai išaugo, o pati komanda subūrė didelį lojalių klientų ratą. Pagrindinės bendrovės veiklos – grūdinių kultūrų priėmimas, džiovinimas, vežimas, sandėliavimas ir saugojimas. Bendrovė dirba su tokiomis grūdinėmis kultūromis kaip miežiai, kviečiai, kvietrugiai, rugiai bei rapsai. Javų įvairovė priklauso nuo kiekvienų metų derliaus. Kadangi bendrovė apima didžiulius produkcijos kiekius, svarbi inovatyvi automatizavimo technika. Būtent tokią gali pasiūlyti bendrovė Grūzdžių malūnas. Bendrovė teikia kokybiškas grūdų džiovinimo paslaugas. Džiovinimas yra neišvengiamas grūdinių kultūrų priežiūros procesas. Jo metu turi būti užtikrintas tinkamas drėgmės ir temperatūros balansas, kadangi net menkiausias sistemos išsibalansavimas gali sudaryti puikias sąlygas drėgmės atsiradimui, kuri savo ruoštu skatina įvairių mikroorganizmų bei grybelių formavimąsi. Tai stipriai pablogina grūdų kokybę. Labai dažnai padaroma tokia didelė žala, kurios nebeįmanoma atitaisyti – sugadinamos visas derlius, todėl labai svarbu, kad automatizuotos sistemos būtų dieną naktį prižiūrimos. Bendrovė Grūzdžių malūnas ne tik teikia kokybiškas paslaugas, bet savo klientams suteikia solidžią garantiją. Be grūdų džiovinimo bendrovė teikia ir elevatorių bei automatizavimo paslaugas, taip pat organizuoja grūdų priėmimą bei jų tyrimą, grūdų sandėliavimą, valymą bei džiovinimą. Valymas taip pat yra ypač svarbus procesas, nes valymo metu taip pat pašalinami įvairūs mikroorganizmai, parazitai ar vabzdžiai, ateityje galintys derliui padaryti nemažos žalos. Kiekvienas didesnis ūkininkas, kasmet nuimdamas didelius derlius, kuriuos sudaro javai, žino, kaip sunku rasti tinkamas patalpas grūdinių kultūrų sandėliavimui. BendrovėGrūzdžių malūnas tokias kokybiškas paslaugas gali pasiūlyti. Sandėliavimo erdvėse užtikrinamas puikus drėgmės ir temperatūros balansas, tam siūlomos įvairios patalpos įvairiose Lietuvos vietovėse. Ne paslaptis – jei derlius estididelis, pačiam ūkininkui yra nepaprastai sunku atrasti sandėliavimui tinkamą erdvę, todėl visada svarbu kreiptis į šios srities profesionalus. Vėdinimo sistema taip pat labai svarbi, kadangi svarbu apsisaugoti nuo pelėsio, drėgmės sankaupų ir žalingų mikroorganizmų. Javų vėdinimas gali būti pasyvus ir aktyvus. Pastarasis taikomas tiek prieš džiovinimą, tiek po jo, tuo tarpu pasyvusis – taikomas grūdus vos supylus, tačiau tai negarantuoja puikaus grūdinių kultūrų išsilaikymo. Kaip ten bebūtų, jeigu pirmą kartą džiaugiatės dideliu derliumi ir pirmą kartą jums kyla daugybė klausimų – nedvejokite, kreipkitės į Grūzdžių malūno specialistus. Jie ne tik padės jums atsakyti į įvairius klausimas, papasakos apie sistemą, kuria remiantis bus prižiūrimi jūsų grūdai.

Puikūs atsiliepimai apie bendrovę Grūzdžių malūnas

Petras iš Išlaužo, visą gyvenimą dirbo su pieno pramone, todėl šiandien jo pagrindinė veikla – raugai, gaminami maisto pramonei. Visai neseniai Petras ėmė auginti javus, tačiau neturėjo pakankamai gerų sąlygų didelio kiekio grūdinių kultūrų sandėliuoti ir džiovinti. Būtent todėl jis kreipėsi į daugybę gerų atsiliepimų turinčią bendrovę Grūzdžiųmalūnas, kurios specialistai pasiūlė puikias savo vežimo, krovimo, saugojimo, džiovinimo ir sandėliavimo paslaugas. Javai – viena didžiausių maisto pramonės pagrindą sudarančių grupių, reikalaujančių atsakingos priežiūros. Akivaizdu, kad pristatyta bendrovė tą gali padaryti puikiai.

1136
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Ūkininkas

    Galbūt nebloga idėja pirkti sandėliavimo paslaugas, bet turbūt brangiai kainuoja? Aš kiek domėjausi, pigiausiai gaunasi įsigyti tentinį angarą ir jame žemės produkciją sandėliuoti. https://euroangarai.lt/tentiniai-angarai-zemes-produkcijai-ir-pasarams/

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *