Gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje – kuo jis pranašesnis už nuosavą namą?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Gyveniamieji namai VIilniujeGalvodami apie nekilnojamąjį turtą, svarstome kelias alternatyvas, pvz., kas geriau – nuosavas namas ar butas šiuolaikiniame daugiabutyje? Nors vieningo atsakymo nėra (daug ką lemia individualūs pomėgiai, interesai, finansinės galimybės ir gyvenimo komfortui keliamos sąlygos), NT brokeriai teigia, kad gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje tampa vis dažnesniu pirkėjų pasirinkimu dėl išskirtinai gerų gyvenimo sąlygų. Tokie namai žavi savo gyvenamąja aplinka, funkcionaliu būstų išplanavimu, optimaliomis kainomis ir patogiu susisiekimu.

Nuosavas namas – privatus kiemas ir jauki aplinka

Jei kalbėtume apie nuosavų namų privalumus, paprastai išskiriamas šios erdvės privatumus. Daugelis žmonių vertina galimybę atsiriboti nuo miesto šurmulio ir triukšmo, mėgautis ramybe ir artimų žmonių draugija. Nuosavas kiemas suteikia galimybę bet kada išeiti į lauką, pasimėgauti kavos puodeliu, saule ir gaiviu oru. Vis dėlto, jei kalbėtume apie didžiuosius Lietuvos miestus, reikia pripažinti, kad nuosavi namai čia statomi gerokai toliau nuo pagrindinių miesto gatvių ir centro, todėl susisiekimas su darboviete, vaikų darželiais ar mokyklomis tampa gerokai sunkesnis. Kitaip sakant, esate įpareigoti naudotis privačiu transportu ir prisitaikyti prie savo šeimos poreikių, pvz., turėsite vaikus vežti į mokyklą ar užklasinę veiklą.

Ką siūlo šiuolaikiniai daugiabučių projektai?

Šiuolaikiniai daugiabučiai atitinka individualius pirkėjų lūkesčius. Siekdami patenkinti nuolatos griežtėjančius pirkėjų poreikius, NT vystytojai siūlo modernius, saugius, praktiškus daugiabučių projektus, kurie suteikia galimybę mėgautis tiek miesto privalumais (patogiu susisiekimu su svarbiausiais miesto objektais, galimybe dalyvauti didmiesčio gyvenime), tiek privatumu – vidiniai kiemai kviečia maloniai praleisti laiką su vaikais, draugais ir artimaisiais: praktiškos ir lavinamosios vaikų žaidimų aikštelės, poilsio zonos, lauko treniruokliai, pasivaikščiojimų takai ir kiti lauko erdvės privalumai.

Rūpinantis gyventojų patogumu ir saugumu, šiuolaikiniai NT projektai siūlo patogaus išplanavimo būstus, saugius namus su rakinamomis laiptinėmis, patogiai išplanuotas automobilių stovėjimo aikšteles, iš kurių greitai ir lengvai pasieksite savo butą. Be to, daugelis šiuolaikinių NT projektų turi patikimas vaizdo kameras, kurios stebi visą gyvenamąją teritoriją. Optimalūs kainos pasiūlymai orientuoti ne tik į pasiturinčius, bet ir į vidutines pajamas gaunančius pirkėjus. Be to, modernius daugiabučius kur kas palankiau vertina ir paskolas teikiantys kreditoriai.

1344
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *