Įrenkite vaikams jų svajonių kambarį

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Įsikeliant į naujus savo namus arba remontuojant seną būstą, svarbiausiu kriterijumi tampa – jaukumo sukūrimas namuose. Dėmesį reikia kreipti į kiekvieną kambarį, bet į vaikų ypač – nes jie yra patys svarbiausi mūsų gyvenime. Labiausiai reikia atsižvelgti į vaiko amžių – tai, kas tinka kūdikiui, netiks 8 metų vaikui, o tai, kas tinka 12 metų vaikui netiks paaugliui. Iš anksto nusiteikite, kad dažniausiai remontuojamas ir keičiamas kambarys bus būtent vaiko, nes vaikų poreikiai labai greitai keičiasi. Norėdami kuo gražiau ir patogiau įrengti vaiko kambarį konsultuokitės su profesionaliais dizaineriais ir dairykitės idėjų kataloguose, pavyzdžiui, Ikea baldai.

ikeaJei turite kūdikį, pasirūpinkite tokiais baldais ir aksesuarais jo kambaryje:

  1. Lovytė arba maniežas, specialūs kūdikiams skirti čiužiniai. Labai patogu yra pirkti lovytę, kurios apačioje yra stalčiai susidėti patalynei ir, kur galima reguliuoti čiužinio arba grotelių aukštį.
  2. Ikea gali pasiūlyti Jums labai gražių tekstilės gaminių: patalynę, chalatukus, kilimėlius, užuolaidas, pižamas, seilinukus.
  3. Nepamirškite specialių lentynų, sekcijų, daiktams susidėti skirtų dėžių. Jų per daug tikrai nebus, nes kūdikiams daug visko reikia, tačiau nepersistenkite ir per daug neapkraukite kambario.
  4. Papuoškite kambarį universalios paskirties lavinamaisiais kilimėliais, pakabinamais žaisliukais ir pasirūpinkite tinkamu apšvietimu.

Didesniems vaikams (3-7 metų) reikia keisti kambarį: statyti vaikišką lovą, smulkius baldus – kėdutes valgymui ir sėdėjimui, staliukus.

Kai vaikui sueina 8 metukai, ateina metas kardinaliai keisti kambarį. Yra labai svarbu atsižvelgti į vaiko poreikius, nes šiuo metu ypatingai formuojasi jo asmenybė ir vaikas siekia individualumo. Todėl kambarį reikia įrengti taip, kaip nori jis. Ko gero, vaikas jau nebenorės tiek daug rožinės ar žydros spalvos, kurios buvo dominuojančios, kai jis buvo mažesnis. Tokiu metu vaikai pradeda eiti į mokyklą, todėl reikia pasirūpinti rašomuoju stalu ir geresniu apšvietimu, prie kurio būtų galima patogu ruošti namų darbus. Reikia pirkti didelę lovą, didesnę spintą, įrengti veidrodį. Jei turite du vaikus ir jie miega viename kambarį, galima labai universaliai sutaupyti erdvę ir statyti dviaukštę lovą.

Konsultuokitės su interjero dizaineriais ir sukurkite vaikams tokį kambarį, kuriame būtų praleistos pačios gražiausios jo vaikystės akimirkos.

714
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *