Informacija apie skrydžius: ką vertėtų žinoti?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kai yra planuojama vykti į tam tikras šalis lėktuvu, informacija apie skrydžius yra tikrai labai aktuali. Neretais atvejais iškyla įvairių klausimų apie Wizzair ir Ryanair nustatytas skrydžio sąlygas, taigi, kokią informaciją svarbu žinoti?

skrydžiaiJei bilietai yra perkami dar gerokai iš anksto, tokiu atveju ne visada galima būti garantuotiems, ar tikrai numatytą datą neiškils nenumatytų kliūčių vykti atostogauti, taigi, neretai yra klausiama, ar yra galimybė grąžinti ar pakeisti skrydžio bilietus. Paprastai bilietus galima pakeisti kitais arba pakeisti keliautojo duomenis, jei nuspręstumėte bilietus perleisti kitam asmeniui. Tam bus taikomas tam tikras mokestis, ir skirtingos skrydžių bendrovės yra nustačiusios skirtingas kainas. Kiek tai gali kainuoti, galite pasidomėti internetinėse svetainėse, ir tai padės apsispręsti, ar verta atlikti keitimus: jei skrydžio bilietus pirkote gana pigiai, atlikti keitimų gali neapsimokėti, kadangi mokestis kartais viršija pačių įsigytų bilietų kainas.

Dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas – tai bagažo dydis ir svoris. Ryanair rankinis bagažas turėtų būti ne didesnių matmenų nei 55x40x20 cm, o svoris neturėtų būti didesnis nei 10 kg. Taip pat pasirinkus šią skrydžio bendrovę su savimi galima pasiimti ir rankinę, kurios matmenys neturi būti didesni nei 35x20x20 cm. Wizzair nemokamo bagažo matmenys turėtų būtų ne didesni nei 42x32x25 cm, ir tuo atveju, jei bagažo matmenys viršija nurodytus, gali tekti sumokėti tam tikrą mokestį.

Neretai yra klausiama, kiek gali kainuoti registruotas bagažas, tačiau gana sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti: paprastai tai priklauso nuo sezono ir pasirinktos skrydžio bendrovės, ir kiek visa ta gali kainuoti, informacijos galite rasti internetinėje svetainėje, kurioje pirksite skrydžio bilietus.

Taip pat neretai yra teiraujamasi, ar lėktuve yra priskiriamos vietos keliautojams. Jei pasirinksite Ryanair skrydžio bendrovę, tokiu atveju atliekant check-in jums bus paskirtos tam tikros vietos lėktuve, tačiau jos bus parenkamos atsitiktine tvarka. Kad ir kokią skrydžio bendrovę pasirinksite, galėsite išsipirkti tam tikras vietas lėktuve, ir kiek tai gali kainuoti, informacijos rasite internetinėje svetainėje, kurioje pirksite bilietus.

Labai svarbu prieš skrydį išsiaiškinti, kokios yra skrydžio sąlygos, ir visa informacija apie skrydžius paprastai yra pateikiama internetinėse svetainėse, kuriose yra siūloma įsigyti kelionės bilietų.

841
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *