iPhone remontas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Modernėjančioje visuomenėje mus supa vis daugiau technologijų, be kurių neįsivaizduojame savo kasdieninio gyvenimo. Tačiau žinome, kad pasaulyje nėra nieko amžino. Visi daiktai „atgyvena“ savo laiką ir tada juos pakeičiame naujais. Visgi nebūtinai tokia baigtis turi juos ištikti. Nėra nieko nepataisomo! Pradedant nuo paprastų daiktų, tokių kaip įplyšęs rūbo kampas, ir baigiant moderniųjų technologijų produktais, tokiais kaip išmanieji Apple iPhone telefonai. iPhone remontas gali išgelbėti jūsų išmanųjį telefoną ir jūs galėsite juo vėl naudotis vietoje naujo telefono pirkimo. Tačiau visiškai sudaužyto išmaniojo telefono gali ir nepavykti suremontuoti, todėl neperlenkite lazdos galvodami, kad viską galima lengvai ir greitai sutaisyti.

Kasdieniniame gyvenime nutinka įvairių dalykų, kurie vienaip ar kitaip veikia išmaniuosius telefonus. Netyčia aplietas vandeniu ar kava, numestas ant žemės iš didelio aukščio, instaliuota programinė įranga su virusu ar koks kitas veiksnys gali  daryti labai didelę įtaką tolimesniam iPhone veikimui. Kartais tai skelbia iPhone finišo liniją, tačiau daugeliu atveju jis dar gali būti išgelbėtas. Tai priklauso nuo iPhone modelio ir gedimo tipo.

iPhone remontas

iPhone remontas

Tiems, kas turi iPhone 3G/3GS išmaniuosius telefonus būtų naudinga žinoti, kad nutikus nelaimei jų telefonus dar gali išgelbėti iPhone remontas. Įvykus kokiai nors nelaimei, pvz.: padėjus telefoną pavojingoje vietoje, kur yra rizika, kad kas nors ant jo užkris, arba netyčia išmetus telefoną iš rankų, galite pažeisti apsauginį stikliuką. Jeigu pažeidimas yra toks, kad negalite normaliai naudotis savo iPhone 3G/3GS, tada turite jį remontuoti. Remonto kaina priklauso nuo to, ar turite savo detalę. Jeigu neturite, tada iPhone remontas jums kainuos šiek tiek daugiau, tačiau rezultatas bus stulbinantis.

Taip pat kartais nutinka ir toks nelaimingas įvykis, kai pažeidžiamas ir pats ekranas, tokiu atveju reikia tvarkyti ne tik apsauginio stikliuko, bet ir ekrano problemėlę. Kaina taip pat priklauso nuo to ar turite savo detalę. Tačiau detalės kaina, lyginant su naujo telefono kaina, yra tikrai nedidelė, o rezultatas – veikiantis iPhone 3G/3GS telefonas. Dar viena dažna problema – baterija. Neteisingai ją įkraunant arba paveikus išoriškai ja gali tapti neįmanoma normaliai naudotis, todėl tokią detalę galima tiesiog imti ir pasikeisti. iPhone remontas apsiima ir galinio dangtelio bei galinės kameros keitimu. Kaina taip pat skiriasi jeigu turite naują detalę ir reikalinga tik keitimo paslauga. Sugedus GSM antenai taip pat nevertėtų išmesti išmaniojo telefono, kadangi toks iPhone remontas net ir su naujomis dalimis nekainuoja labai daug.

Labai panaši situacija ir iPhone 4/4S savininkams. Tokio iPhone remontas yra šiek tiek brangesnis, tačiau tai daug kartų pigiau nei pirkti naują telefoną. Tiek ekrano su apsauginiu stikliuku keitimas, tiek galinio dangtelio keitimas gali jūsų iPhone 4/4S padaryti it naują. Taip pat galite pasikeisti bateriją, kas šiuolaikiniam žmogui yra labai aktualu.

Niekada nežinome kas gali nutikti, tačiau tam, kad iPhone remontas nebūtų reikalingas, turite imtis visų atsargumo priemonių. Kaip sakoma: „Skūpas moka du kartus“. Todėl nedidelė investicija (pvz.: iPhone dėklas) gali jums sutaupyti nemažą sumelę pinigų.

426
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *