Įvairios skalbimo funkcijos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jeigu mašina neveikia, dirba netinkamai – rekomenduojamas skalbimo mašinų remontas Vilniuje, nes tik susitvarkius esmines skalbimo mašinos problemas, galima kalbėti apie tai, kokios yra jos pagrindinės funkcijos ir kaip tinkamai naudoti skalbimo mašiną.

Veikiančios ir neveikiančios mašinos skirtumai

Tvarko skalbimo mašinasGendančios mašinos gali būti nuspėjamos arba nenuspėjamos. Nuspėjama mašina turi visada tą pačią problemą. Pavyzdžiui, pamažu leidžia vandenį ant vonios grindų, todėl, nusprendę skalbti, apsimaunate ilgaaulius guminius batus, apsirengiate kaip santechnikas ir aplink skalbimo mašiną išklojate toną skudurų, kad sugertų vandenį. Taigi, nuspėjamoms problemoms jūs apsidraudžiate iš anksto, stengiatės, kad viskas būtų gerai ir aišku. Stengiatės kuo daugiau visko padaryti tinkamai, kad tos bėdos būtų mažesnės, padariniai minimalūs. O nenuspėjamų gedimų pasekmės paprastai priverčia garsiai keiktis ir spardyti savo buitinę techniką – nes įvyksta kažkas blogo, ir ko nesitikėjai. Taigi, neveikianti buitinė technika gali pridaryti daug bėdų, sugadinti ir naują vonios remontą, ir naujus drabužius. Dėl to pirma rekomenduojama sutaisyti, išspręsti visas bėdas, o tuomet toliau skalbti.

Temperatūrų parinkimas

Viena iš funkcijų, kurią turi net ir seniausia skalbimo mašina – tai temperatūrų pasirinkimas. Jos prasideda nuo 20 arba 30 laipsnių ir gali siekti net iki 60. Kartais ir daugiau. Tačiau skalbimo mašina negali pasiūlyti pačios aukščiausios temperatūros, nes tai juk ne orkaitė ir ne sriubos puodas. Taigi, pasirinkus tinkamą temperatūrą, galima pradėti skalbti. Rūbams, kurie yra sintetiniai, visada rekomenduojama rinktis kuo žemesnę temperatūrą, nes jie gali išsilydyti, suplyšti ar susitraukti. Taip pat ir vilnai, megztiems audiniams. O štai visokioms drobėms, džinsui, jeigu šie audiniai nėra dažyti, rekomenduojama aukšta temperatūra. Balinant paklodes, staltieses, taip pat nustatoma aukščiausia temperatūra.

Skalbimo greitis ir trukmė

Skalbiant galima rinktis standartines, prailginto skalbimo ar greitas programas. Atitinkamai matysis ir skalbimo rezultatas. Labai ilgą programą rekomenduojama rinktis itin purviniems skalbiniams su įsisenėjusiomis dėmėmis. Labai trumpą – tiems, kuriuos reikia tarsi tik perskalauti, pavyzdžiui, iš dėvėtų rūbų parduotuvės nusipirktoms naujoms palaidinėms. Skalbimo greitis – tai jau pagal drabužio sudėtį nustatomas parametras. Jeigu reikia atsargiai skalbti, tada reikia tą daryti mažesnėmis apsukomis. Apskritai, kuo mažesnis greitis, tuo mažiau bus pakenkta audiniams. Skalavimo programos taip pat gali būti pasirenkamos pagal šiuos parametrus. Gręžimas gali būti, arba jo gali nebūti, o dar galima ir pasirinkti, kokio mes jo norime.

1309
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *