Įžanga į asmenines paskolas Singapūre

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Singapūras yra vienas iš aukščiausių finansinių centrų pasaulyje, ir bankai salos nacijoje siūlo platų bankininkystės produktų, sprendimų ir paslaugų diapazoną, apimdami asmenines paskolas. Šitos paskolos yra suprojektuotos, kad padėtų žmonėms Singapūro jų finansinių norų tenkinime. Pasiūlytos palūkanų normos gali būti ganėtinai patrauklios, ir klientai taip pat gėrisi lanksčiomis atmokėjimo kadencijomis, kad atsiskaitytų su pasiskolintu kiekiu. Tai nėra tik bankai ir finansų įstaigos Singapūre, kurios siūlo asmenines paskolas Singapūre. Iš tikrųjų, yra daug pripažintų ir nepripažintų palūkininkų, kurie siūlo asmenines paskolas šalyje.
Asmeninių Paskolų tipai

Yra skirtingų tipų asmeninių paskolos produktų, kurie yra pasiekiami ‘Liūto Mieste’, ir jie yra sekančiai:

1. Trukmės paskolos – jie yra tradiciniai paskolos produktai, kurie siūlo klientams su pinigais, jiems reikia ir taip pat reikalingas, kad jie sumokėtų pinigus su taikomomis palūkanomis viduje trukmės, apibrėžtos kontrakte, kurį jie pasirašo. Jiems daugiausia pasiūlo bankai ir tradicinės finansų įstaigos šalyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Paskolos prieš Kreditinę kortelę – daugelis kreditinės kortelės leidėjų Singapūre siūlo jų klientams su greitais grynaisiais pinigais prieš pasiekiamą kreditą ant jų kortelės. Paskolos paraiškoms nepritaria per jokį laiką, ir pinigai yra perleisti tiesiogiai pretendento banko sąskaitai. Dauguma atvejų, klientai gali padėti iki 100 procentų pasiekiamo kredito jų kortelės kaip paskola.

3. Asmeninė linija kredito – kai kurie iš populiarių bankų, veikiančių šalyje, tokių kaip Maybank, nesiūlo asmeninių paskolų, ir vietoj to jie siūlo asmeninę liniją kredito, kuris suteikia žmonėms prieigą prie fondų mėnesiniu pagrindu. Tai yra tipas atnaujinamojo kredito, kuris reikalingas, kad klientai padarytų mėnesinius užmokesčius už prieigą prie daugiau fondų.

4. Kredito perviršio apsauga – OCBC Bankas ir kiti aukščiausi bankai Singapūre pasiūlo kredito perviršio apsaugos priemonę su jų taupomąja sąskaita su kurios pagalba jie gali atsiimti daugiau pinigų negu tai, yra pasiekiamas jų pranešime. Papildomi pinigai, kurie yra atsiimti yra įvertinti kaip paskola, ir laukiama, kad klientai sumokės juos per sulygintas mėnesines įmokas (EMIs).

Bankų Pasiūlymo Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskolos Singapūre

Kai kurie iš aukščiausių bankų, kurie siūlo asmenines paskolas Singapūre yra sekančiai:

OCBC Bankas;

UOB;

DECIBELŲ Bankas;

HSBC Singapūras;

ANZ Singapūras;

Citibank ir taip toliau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taikomasis Procesas

Jei jūs esate suaugęs su pastoviomis pajamomis ir geru kredito rezultatu, jūs galite priartėti prie bet kurio iš bankų šalyje ir kreiptis dėl asmenybės paskolos. Jūs galite ar aplankyti bet kurį iš jų šakų ar palaikyti ryšį, jų klientas palaiko komandą. Kai kurie iš jų taip pat pasiūlys jums su pasirinkimu kreipimas dėl paskolos tinkle ant jų žiniatinklio svetainės.

Paskolos Kiekis

Pasiūlytas kiekis priklausys nuo jūsų kasmetinių pajamų, kredito istorijos ir iš viso apibūdins kaip paskolos gavėjas. Jūs galite laukti, kad pasiskolinsite aukštesnį kiekį, jei jūs turėsite aukštas kasmetines pajamas greta pelningo kredito rezultato. Panašiai, palūkanų normos, pasiūlytos jums, taip pat priklausys nuo ankščiau paminėtų faktorių, ir jūs galite padėti geresnei normai, jei jūs esate vienas iš ištikimų klientų banko t.y. jei jūs jau pasirinkote kitus produktus, pasiūlytus banko.

1096
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *