Jūs stokojate tikėjimo turint reikalų su skolintojais? šitie 6 produktai duos jums geriausią pasiūlymą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Šitų 6 asmeninių paskolų tipų žinojimas padarys, jis lengvesnis jums tikrai turi reikalo su skolintojais, Nueikite nuo prašymo paskolos į posakį, kad jūs norite novated išperkamosios nuomos su 45 % baliono užmokesčiu su garantuotu, atperka. & nbsp; Dabar, kai yra, kaip atidaryti derybas.

Nesakykite, kad jums reikia paskolos; tai yra indikatorius, kad jūs nežinote tai, ką jūs darote. Tai taip pat rodo, kad jūs nežinote daug apie paskolos finansus. Nėra jokio tokio daikto kaip paskola. Taip, skolintojas suteiks jums paskolą, bet tai neapibūdina tipo paskolos, kurios jums reikės.
Įsivaizduokite šį scenarijų:

užuot sakęs aš noriu paskolinti finansus tai, jūs sakote

Aš ketinu gauti novated išperkamąją nuomą.

su balionu 45 %, su 36 mėnesių trukme

  man reikia atpirkimo garantijos vertės 36 mėnesius nuo jūsų.

Dabar, kai yra laikysena.

Nuo mano savos patirties nėra nieko blogesnio negu bandymas nupirkti kažką nuo pardavėjo, naudojančio madingus žodžius, kalbant su jumis ir jumis nežinantis, ką jie reiškia. Tai yra būdas įbauginti ir valdyti jus. Šis straipsnis turi duoti jums bendrą įspūdį įvairių tipų paskolų rinkoje ir ką jūs darote su jais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskolų tipai.

Nuomos Pirkimo Paskola

Kilnojamojo turto Paskolos Paskola

Finansų Išperkamosios nuomos Paskola

Novated nuomoja Paskolą

Negarantuota asmeninė paskola

Gauta asmeninė paskola.

Nepriklausomas profesinis patarimas ir mokestis pataria, yra, smarkiai rekomenduoja anksčiau įsitraukimo į asmeninę paskolą. Padarykite tai taisykle susisiekti su jūsų Finansiniu Patarėju. Paskolos Brokeris gali supažindinti jus su finansiniu skolinimu ir organizacijos nuomojimu.

Nuomos Pirkimas

Finansų kompanija laiko paskolos objekto pavadinimą. Pavadinimas perduoda atgal jums, kai tik užmokesčiai yra padaryti Nuomos Pirkimo Paskoloje.

Kilnojamojo turto Paskola

Prekės yra valdytos jūsų su Kilnojamojo turto Paskolos paskola. Jūs išsaugote pavadinimą Kilnojamojo turto Paskolos paskoloje su skolintoju, užregistravo reikalavimą į pavadinimą po faktūra.

Finansų Išperkamoji nuoma

Skolintojas nomuoja atgal naudą jums, ir jūs priimate likusios vertės pavojų; t.y. prekių pabaigoje Finansų išperkamosios nuomos atmetimas. Skirtumas tarp Nuomos Pirkimo ir Finansų išperkamosios nuomos yra Nuomos pirkimas, turės daug daugiau lankstumo negu Finansų Išperkamoji nuoma. Finansų Išperkamoji nuoma nėra panaudota daug šiomis dienomis.

Novated Išperkamoji nuoma

Kaip dalis atlyginimo, pakuojančio jus, išima išperkamąją nuomą automobiliui su skolintoju. Jūs ir jūsų darbdavys pasirašote novated sutartį, kur darbdavys sutinka užmokėti išperkamąją nuomą iš jūsų atlyginimo.

Baliono užmokesčiai

Tai yra atidėtas mokėjimas. Tai taip pat pavadina atvirkštiniu indėliu. Jūs mokate indėlį gale ne paskolos priekis. Jūs skolinatės 20.000$, kuriuos jūs mokate palūkanoms ir viršininkui mėnesiniu pagrindu ant 15.000$. Paskutinis užmokestis kurį jūs darote yra 5.000$. Mintis yra tokia, kad jūs sugebate parduoti prekes už 5.000$ ir atnaujinti. Būkite labai atsargus su naudoti tai be patarimo.

Gauta Asmeninė Paskola

Jūs skolinatės pinigų sumą nuo skolintojo. Skolintojas ima vertingą dalyką kaip saugumą. Tai negali būtinas būti objektu, kurį jūs perkate gautai asmeninei paskolai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Negarantuota asmeninė Paskola

Tai yra paskola, kuri yra padaryta jums be jungtinio saugumo, pridėto prie to. Tai pagrįsta rizikos įvertinimu skolintojo ant jūsų gebėjimo atsilyginti.

Nuo šio galutinio sąrašo yra šimtai ankščiau paminėtų paskolų tipų pakitimų. Aš smarkiai manyčiau, kad jūs tikrai daugiau tyrinėjate ant paskolų tipų ir įvairaus paskolos tipų naudojimo.

Patarimas yra į nepadaryti skirtingumų ant paskolų subkategorijų. Buvimas susitelkė ties paskolos tipu iš pradžių.

To pavyzdys būtų: Sunkvežimio Finansų išperkamoji nuoma, Automobilių Finansų išperkamoji nuoma, Įrangos Finansų Išperkamoji nuoma, Turto Finansų išperkamosios nuomos. Kiekvienas gali turėti pakitimus, tokiu būdu svarbu, kad jūs suprantate pagrindinius Finansų Paskolos elementus. Tai padarys tai lengviau jums žiūrėjime į pakitimus ir kai kuriuos subtilius paskolų elementus parduodamas.

Atsiminkite, kad jūs esate rajone teisėtų minų laukų ir visada nežaidžiantis ant vienodų galimybių srities. Siekite profesinio patarimo anksčiau, negu jūs pasirašysite kažką.

1190
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *