Jūs turite blogą kreditą? žinokite tai, ko jums reikia blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Beveik visi specializuoti blogi kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos skolintojai suformavo savo internetinį procesą, kad būtų taip lengvi ir greiti kiek galima, ir tai yra tuo, ką jie reklamuoja! Taip, suprantamai, kai jūs spragtelite jų "taiko dabar" mygtuką, jūs beveik laukiate pinigų būti išmestas nedelsiant iš jūsų kompiuterio displėjaus, duoto jų pabrėžimą "greitose grynųjų pinigų paskolose" ir "greituose pritarimuose".

Tikrovė yra, tačiau, kad jūs tikrai turite padaryti kažkokį darbą, kad garantuotumėte, kad jūs galite pritarti savo paskolai. Kreipdamasis dėl asmeninės paskolos Australijoje yra daug reguliavimo kūnų, valdančių finansų pramonę, už kurią Australai turi būti dėkingi. Tokie daiktai kaip privatumo įstatymai ir conscionable, skolinantis praktikas, kurios saugo paskolos gavėją yra todėl atsakingas už daug dokumentų, kurie turi būti pateikti skolintojui, kad garantuotų, kad jie veikia stropiai
Pakankamai biurokratizmo…..

Ką jūs IŠ TIKRŲJŲ turite padaryti, kad gautumėte blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą Australijoje?

Yra pradinis taškas…

Jūs turite būti daugiau kaip 18 amžiaus metų

Jūs turite būti nuolatiniu gyventoju Australijoje

Jūs turite būti reguliariame darbe ir uždarbyje daugiau kaip 400$ AUD per savaitę

Jūs turite turėti banko sąskaitą

Jūs negalėjote įeiti į bankrotą po praėjusių 12 mėnesių

Jūsų vienintelis pajamų šaltinis nėra metų pensijos, Newstart/Youth Kišenpinigių, nedarbingumo palaikymo pensijos ar Austudy.

Jei jūs pažymite visus anksčiau minėtus tada, jūs galite, kad sugebėtumėte spragtelėti, tai "taiko dabar" mygtuką. Kam jūs dabar turite būti paruoštas yra, kad po jūsų informacijos užbaigimo jūs galite gauti greitą "sąlyginį" pritarimą. Kadangi vardas pasisiūlo, tai yra pritarimas, BET priklausantis daug sąlygų, kurias jūs turite užbaigti ANKSČIAU, NEGU jūs galėsite gauti paskolą.

Kad apsistotų būtinų įstatymų, valdančių paskolas Australijoje, skolintojas turi rinkti įrodymą jūsų tapatumo, įrodymą jūsų pajamų, įrodymą jūsų adreso ir jūsų banko sąskaitos įrodymą.

Įrašytas į sąrašą apačioje yra bendriausi dokumentai, kuriuos jūs turite aprūpinti;

Vairuotojai duoda licenciją ar pasas, valstybinio medicininio aptarnavimo kortelė ir ATM kortelė nuo banko ar kredito sąjungos.

Du neseni banko sąskaitos išrašų mėnesiai, rodydamas jūsų pavadinimą ir adresą kaip banko sąskaitos savininkas.

Naudos sąskaita (dujos, elektra ar telefonas) ar nuomojamas kvitas, patvirtinantis jūsų adresą.

Šitie dokumentai yra plikas minimumas taip, jei jūs esate greitos asmeninės paskolos reikalingume, jūs turite suorganizuoti juos tuojau pat, kad būtumėte ar siųstas faksu ar siųstas elektroniniu paštu. Vienas daiktas kurį jūs turite taip pat žinoti yra, kad dauguma skolintojų padarys skambutį jūsų darbdaviui, kad patvirtintų jūsų ilgį darbo ir kad jūs esate nuolatinis ar ilgalaikis tarnautojas. Aš išgirdau, kad daug žmonių nėra atsipalaidavę su savo darbdaviu, žinančiu, kad jie kreipiasi dėl paskolos. Būkite užtikrintas, kad tai yra viskas, kurį jie žinos, jie tikrai nežinos, kiek jūs skolinatės, nei kažkas kita apie jūsų paraišką.

Taip, kadangi jūs galite pamatyti, nėra jokio "stebuklingo" būdo gauti blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą. Raktas turi garantuoti, kad jūs pritaikote priimtinumo kriterijus iš pradžių, tada visiškai užbaigtas skolintojai internetinė paraiška. Šios informacijos tikslas parodo, kad, jei jūs esate jau paruoštas su visais dokumentais ir suprantate procesą skolintojai turi sekti tada, tai iš tikrųjų lengva ir greita!

Sėkmės (Ir prašom įsitikinti, kad jūs darote savo atmokėjimą laiku, tokiu būdu jūs galite suremontuoti savo blogą kreditą!)

719
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *