Jūs turite gauti blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Žmonės suranda paskolas tam, kad pakeistų priežastis. Pavyzdžiui, asmuo, kuris turi užmokėti ateinančias sąskaitas gali griebtis kito skolintojo, kad užmokėtų daugialypiams kreditoriams. Tėvui su vaikais kolegijoje, galbūt, reikia įsigyti paskolą, kad užmokėtų mokesčius už mokslą. Kartais, šeimos išima asmeninę paskolą, kad nueitų didžiąsias atostogas ar suremontuotų jų namus. Ten taip pat pavyzdžiai, kai jums reikia greitos finansinės pagalbos ir grynųjų pinigų nėra pasiekiami čia pat.

Asmeninės paskolos gali būti panaudotos įvairiais tikslais. Jūs galite surasti gautas asmenines paskolas ir negarantuotas asmenines paskolas rinkoje. Kad apsispręstumėte, kokiam paskolos tipui geriausiai tinka jūsų poreikiui, neužmirškite svarstyti savo asmeninį kreditą

Jei jūs turite žemą kredito rezultatą, tai jūs negalite ruoštis standartinėms paskoloms rinkoje. Kai kurie skolintojai turi labai griežtus kredito reikalavimus ir pateikimą, kad jūsų paraiška neteisingai skolinančiai kompanijai gali privesti prie atmetimo ir gali sugadinti jūsų kredito rezultatą net daugiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gerai žinoti, kad ten skolina kompanijoms, kurios siūlo finansavimą specialiai paskolos gavėjams, kurie yra kreditas, kuriam metama iššūkį. Blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos ne tiktai suteiks jums pagalbą, kurios jums reikia, ji taip pat duoda jums galimybę pagerinti jūsų kredito rezultatą per savalaikį paskolos užmokestį.

Vis dėlto, norma palūkanų blogoms kredito paskoloms yra lauktai aukštesnė negu standartinės paskolos. Tai yra todėl, kad skolintojai liepia, kad aukštesnė norma kompensuotų pavojų ar finansinių įsipareigojimų nevykdymo galimybę. Kadangi jūs neturite gero įrašo ar kredito istorijos, kad palaikytumėte jus, skolintojas gali paprašyti aukštesnės normos mainais už paskolą.

Jūs turite kreiptis dėl blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos? Atsakymas priklauso nuo jūsų situacijos. Jūs turite neabejotinai pasverti už ir prieš įsigyti paskolą šiuo laiku. Pažiūrėkite į kitas svarstomas problemas ar rodykles, kurios turi paveikti jūsų sprendimą.

Kitas pasirinkimas. Prieš kreipimas dėl blogos kredito paskolos, kodėl nebandyti surasti kitus būdus pagaminti grynuosius pinigus jums reikia? Jūs galėtumėte sugebėti pasiskolinti nuo draugo ar giminaičio daug žemesnei palūkanų normai. Jūs svarstėte pardavimą vienos iš jūsų asmeninės mantos ar vertingo vertingo dalyko? Negalėtų reikėti išimti blogos kredito paskolos, jei jūs neturite jokio kito gyvybingo pasirinkimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tikrinkite kreditingumo ataskaitą. Nors jūs žinote, kad jūs turite blogą kreditą, jūs turite vis dar užsakyti kopiją savo pranešimo iš trejų pagrindinių kredito biurų ir įsitikinti, kad nėra jokių klaidų jūsų kredito rinkmenoje, kuri galėjo skaudinti jūsų rezultatą. Net mažiausias jūsų rezultato pagerinimas gali sumažinti jūsų paskolos palūkanų normą.

Stebėkite atidžiai suktybes ir plyšį-offs. Daug nesąžiningų skolinančių kompanijų klaidina paskolos gavėjus ir pasinaudoja jų bloga kredito istorija. Jei jūs nesate atsargus, jūs galėtumėte tapti auka jų suktos taktikos. Vadinasi, svarbu ne tik palyginti palūkanų normas ir mokesčius, bet taip pat ir ištirti apie foną ir skolinančios kompanijos reputacijos profesinę patirtį.

887
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *