Ką apie žmogų sako jo žingsniai pro duris

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Saugių durų įrengimasJūsų namuose yra security door, tačiau kiekvienas žmogus pro jas įeina skirtingai. Neišsigalvojate, taip tikrai yra. Šį kartą siūlome jums mažą avantiūrą: leisti sau pamėginti atpažinti, koks žmogus praėjo pro jūsų duris. Nors security products ir nuteikia grėsmingai bei reikšmingai, tačiau žmonės pro duris kiekvienas praeina savaip. Kaip? Geras klausimas, kviečiame pabandyti į jį atsakyti. Tikėti nebūtina, bet paskaityti linksmą: ką tai, kaip žmonės praeina pro duris, rodo apie žmogų.

Eina su trenksmu

Jeigu žmogus praeina su trenksmu, garsiai daužo kojas į kilimėlį, peržengia slenkstį plačiausiais žingsniais, įėjęs nesidairo ir iškart eina į priekį toliau arba tuojau pat kur papuolė nusispiria batus, tai jis turbūt yra gyvenimą mylintisekstravertas. Jam yra nesvarbu, kaip tos durys išvis atrodo, jis nori pranešti pasauliui apie savo egzistavimą. Jis nori būti galingas, reikšmingas mylimas ir vertinamas. Eina dėl to garsiai, duris uždaro taip, kad visi žinotų – jis grįžo, net ir į aukštį nuo trenksmo šoktelėjusios stiklinės viršutinėje sekcijos lentynoje. Su tokiu žmogumi visada visur linksma, ir jis nėra labai dėmesingas aplinkai, bet gali turėti daug visokių idėjų. Tiesa, jis dažnai daug žada, daug planuoja, daug kalba, tačiau ne visada tai įgyvendina.

Elegantiškai pratipena

Jeigu žmogus labai atsargiai veria duris, jeigu valosi kojas kiekvienoje vietoje, kur tai įmanoma padaryti, jeigu jokiu būdu nežengia ant parketo, kol dar kojos nors šiek tiek tepa, tai čia yra jautrus intravertas. Toks žmogus tiesiog gūžiasi, atsidurdamas svetimoje aplinkoje. Ta aplinka jam daro labai didelį įspūdį, jis mato kiekvieną detalę, jis jaučiasi nejaukiai, nes drąsus yra tik savo aplinkoje. Toks žmogus moka sukurti labai jaukius namus, bet svetimuose gali sukurti nejaukumą vien dėl savo įtampą keliančio atsargumo.

Paprastai praeina

Jeigu žmogus tiesiog paprastai praeina pro duris, paprastai nusiima kepurę, paklausia, kur padėti, paprastai nusimauna batus, paprašo šlepečių – tai jis tiesiog paprastas žmogus. Toks paprastas, kuris ryte išgeria kavą skaitydamas laikraštį, per pietus mėgsta nusnūsti kokį pusvalandį. Visada iš darbo grįžta tuo pačiu metu, nes niekur daugiau neužsuka, jis viską daro pagal struktūrą ir yra tuo patenkintas. Dėl to jam patinka ir paprastai įeiti pro duris, net jeigu jos būtų pačios įspūdingiausios ir vestų į imperatoriaus butą. Šis žmogus mėgsta praktiškus dalykus ir nevertina puošnumo.

1099
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *