Ką daryti, kad virtuvėje jaustumėtės jaukiai ir patogiai?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Naujos virtuvės įrengimasJei galvojate apie virtuvės įrengimą ar remontą, svarbiausias jūsų darbas – sukurti erdvę, kurioje jaustumėtės jaukiai ir patogiai. Virtuvėje viskas turi būti funkcionalu, lengvai pasiekiama ir praktiškai panaudojama. Labai svarbu rinktis aukštos kokybės medžiagas, kurios būtų pritaikytos intensyviam darbui (nepamirškite, kad virtuvė yra veikiama drėgmės ir temperatūrų skirtumų), užtikrintų ilgalaikę eksploataciją ir išlaikytų nepriekaištingą estetiką – juk čia ne tik ruošiame maistą, bet ir gan dažnai kavos puodeliui kviečiame draugus ar leidžiame laiką su šeimos nariais.

Svarbiausia – kokybės ir estetikos dermė

Praktika rodo, kad renkantis virtuvės baldus, paprastai didžiausias dėmesys skiriamas baldų išvaizdai ir apdailos sprendimams. Nors interjero specialistai sutinka, kad virtuvė neretai formuoja viso būsto nuotaiką ir atmosferą, vis dėlto, apsiriboti vien estetiniais sprendimais nereikėtų. Įrengiant virtuvę būtina pagalvoti apie maisto ruošimo zoną (ši turi būti saugi ir patogi), apie lengvą judėjimą tarp svarbiausių virtuvės objektų (kriauklės, viryklės, šaldytuvo ir kt.), galiausiai – baldų ir funkcinių erdvių išdėstymas turi būti pritaikytas prie konkrečios virtuvės išmatavimų ir numatytų komunikacijų.

Virtuvinių baldų išdėstymas

Virtuvės zonų išdėstymas yra vienas svarbiausių darbų, apie kuriuos turėtumėte pagalvoti iš anksto. Racionaliai įvertinkite virtuvės plotą, pagalvokite, kaip išdėstysite baldus. Beje, labai svarbu nuspręsti, ar rinksitės individualiai gaminamus ar standartinius baldus. Pastarieji tinka ne visuomet (jei virtuvė maža, reikėtų pagalvoti apie gaminamus baldus, kurie padėtų optimaliai išnaudoti turimą plotą ir užtikrintų funkcinę naudą. Jei virtuvė didelė, standartinių išmatavimų baldai atrodys vizualiai netinkamai, gadins bendrąją būsto nuotaiką). Virtuvės baldai gali būti išdėstyti viena linija, U arba L raidžių forma. Itin modernus sprendimas – virtuvės viduryje įrengti salą arba barą. Tiesa, nesistenkite įgrūsti salos į mažą virtuvę, kadangi tokioje patalpoje jausitės nepatogiai.

Virtuvė turi atitikti jo šeimininko prioritetus

Įrengdami virtuvę, pagalvokite apie čia dažniausiai praleidžiančio žmogaus poreikius ir norus. Natūralu, kad virtuvėje turite jaustis patogiai ir maloniai, todėl čia esantys baldai turi atitikti jūsų ūgį, o dizaino sprendimai – stilių. Kalbant apie pastarąjį aspektą, galime užtikrinti, kad baldų salonas Vilniuje orientuotas į individualius pirkėjų poreikius, todėl nesunkiai atrasite baldus, kurie tiks tiek klasikiniam, tiek moderniam būstui. Kur kas rimtesnė problema – virtuvės įrengimas, atsižvelgiant į čia retai būnančio žmogaus prioritetus, pvz., jei virtuvėje dažniausiai būna moteris, kurios ūgis 160 cm., ji negalės jaustis komfortiškai, jei virtuvė bus pritaikyta jos vyrui, kurio ūgis 180 cm., tačiau virtuvėje jis lankosi gana retai, t. y. tokiu atveju bus juntamas diskomfortas tiek ruošiant maistą (stalviršis bus per aukštai), tiek siekiant paimti daiktus iš viršutinių lentynų ir pan.

1354
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *