Ką pamiršta naujakuriai, ieškodami naujos statybos butų Vilniaus mieste?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

NaujamiestisPraktika rodo, kad naujakuriai, ieškodami naujos statybos butų Vilniaus mieste, itin dažnai pasiduoda emocijomis ir pamiršta įvertinti kelis esminius būsto kokybės aspektus. Tai lemia neracionalias išlaidas ir suprastėjusią gyvenimo kokybę. Žinoma, visos problemos gali būti išspręstos vienais ar kitais būdais, tačiau geriausia – šiems sunkumams užbėgti už akių.

Svarbiausia – mikrorajonas

Priimti racionaliausią sprendimą dėl savo ateities nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Vienas svarbiausių darbų – nuspręsti, kuriame mikrorajone gyvensite. Žinoma, patogiausia rinktis namus, esančius netoli jūsų darbo vietos, tačiau šiuo aspektu reikėtų vadovautis tik tuomet, jei esate tikri dėl savo situacijos stabilumo ir žinote, kad dabartinės darbovietės nekeisite dar daugelį metų. Jei tokios garantijos neturite, kur kas patogiau rinktis būstą, esanti struktūriškai patogioje miesto vietoje, iš kurios nesunkiai pasiektumėte visus miesto rajonus tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu. Jei turite vaikų arba galvojate apie šeimos pagausėjimą, verta rinktis būstą, esantį netoli miesto darželių ar mokyklų. Visais atvejais rekomenduojame didžiausią palankumą rodyti naujos statybos projektams ir saugiems mikrorajonams.

Dar keli praktiniai patarimai

Kitas klausimas – kaip atrodys jūsų butas? Koks bus jo išplanavimas? Kaip sustatysite baldus? Jei butas yra dalinės apdailos, dažniausiai naujakuriams gana sunku pasakyti, ar svetainėje tilps didelė sofa, ar vonioje atsiras vietos džiovyklei ir pan. Šiuo atveju rekomenduojame pasižiūrėti į tokio paties išplanavimo, tačiau pilnai įrengtą būstą (paprastai nauji butai Vilniuje parduodami tiek su daline, tiek su pilna apdaila) arba pasitarsi su profesionaliais dizaineriais.

Vertinant būstą, būtina pagalvoti ir apie jo apšvietimą. Kad sąskaitos už elektrą nebūtų didelės, o jums nereikėtų gyventi su nuolatos įjungtomis šviesomis, rinkitės būstą, į kurį patenka daug natūralios saulės šviesos. Paprastai iš langų padėties ir jų dydžio galima nesunkiai nuspręsti, ar būstas bus šviesus ar tamsus. Tai itin svarbu galvojant apie vaikų kambarį ir miegamąjį.

Būtinai įvertinkite pro langą matomą vaizdą. Idealu, jei pro balkoną ar miegamojo langą matote mišką ar parką. Deja, gyvenimas didmiestyje turi savų trūkumų ir neretai matome ne žaliuojančius medžius, o kaimynų langus. Žinoma, yra situacijų, kai minėtosios bėdos išspręsti negalime, tačiau gerai pagalvokite, ar pro langą matomas vaizdas jūsų neerzins – juk matysite jį ne vieną dešimtį metų.

1306
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *