Ką reikia žinoti prieš perkant pigius lėktuvo bilietus?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Džiaugiatės, kad šias atostogas nereikės praleisti namuose, nes lėktuvų bilietai kainavo neįtikėtinai mažai – vos 50 litų į abi puses? Tačiau ar tokia kaina nėra per gera, kad būtų tiesa? Tai priklauso nuo vieno dalyko – oro linijų smulkiu šriftu parašytų sąlygų.

lektuvu bilietai„Yra tam tikrų apribojimų ir pasiūlymo datos suvaržymų. Spauskite čia dėl detalesnių terminų ir sąlygų“. Kol Jūs sutelkiate dėmesį tik į žemą kainą, nepamirškite peržvelgti visų detalių, kas nulems pasiūlymas yra tikrai geras ar Jums visiškai nereikšmingas.

Lėktuvų bilietų pirkimo datos

Kai kurie oro linijų pasiūlymai įpareigoja, kad lėktuvo bilietai turi būti pirkti konkrečiu laiku (7, 14, 21, ar daugiau dienų) prieš vykstančią kelionę. Jeigu negalite atitikti pirkimo laiko, praleisite pasiūlymą. Kad nepraleistumėte gerų pasiūlymų, užsiprenumeruokite oro linijų bendrovių naujienlaiškius, kuriais karts nuo karto gausite viliojančių pasiūlymų.

Kelionės datos

Vienas iš didžiausių svarstymų, įvertinant lėktuvo bilietų pasiūlymus, yra laikas, kada Jūs galite keliauti. Daugeliu atvejų, oro linijų kompanijos nustato mažiausias kainas kelionėms, kurios prasideda ir baigiasi viduryje savaitės (vietoj savaitgalio) arba kankrečiomis datomis. Jeigu negalite keliauti tomis dienomis, pigūs lėktuvų bilietai neturi jokios prasmės. Ieškokite paskutinės minutės bilietų pasiūlymų internete ar užsisakykite naujienlaiškius.

Maksimalūs ar minimalūs apsistojimo reikalavimai

Kai kurie lėktuvų bilietų pasiūlymai nustato minimalų dienų skaičių Jūsų kelionei, o kai kurie reikalauja, kad pasiliktumėte šeštadienio nakčiai. Jei planuojate apsistoti ilgesniam laikui, patikrinkite maksimalų dienų skaičių, kurį galite išbūti iki grįžimo namo, kad vis dar galiotų kainos pasiūlymas bilietams (dažniausiai tai būna 30 dienų).

Pinigų už bilietus atgavimo ir bilietų datos keitimo politika

Už daugumą pigių lėktuvo bilietų (o nemažai ir ne tokių jau pigių) nėra gražinami sumokėti pinigai, jei negalite keliauti. Tačiau Jūs galite šiuos bilietus pakeisti į kitus už tam tikrą papildomą mokestį. Keitimo politika (kuri nurodo kelionės datos ir maršruto keitimo sąlygas) smarkiai skiriasi skirtingosi oro linijų bendrovėse. Kelionės maršruto keitimas dažnai būna neleistinas. Keitimo datos mokestis gali svyruoti nuo 100 iki kelių šimtų litų ar daugiau. Tačiau atminkite: lėktuvo bilieto kainos skirtumas skirtingose oro linijose gali būti nuo keliolikos litų iki kelių šimtų ar tūkstančių. Jei nesate įsitikinęs, kad galėsite panaudoti bilietus ar leisti sau mokėti datos keitimo mokestį, įdėmiai pagalvokite prieš perkant pigius lėktuvo bilietus.

Kainos nustatymas kelionei į vieną ar abi puses

Oro linijų bendrovės dažnai akcentuoja vienos pusės kelionės bilietų kainas. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, ta kaina yra galima tik tada, jei perkate lėktuvo bilietus į abi puses. Taigi, jeigu norite skristi tik į vieną pusę, turėsite gerai paskaičiuoti, ar Jums apsimoka ir galite ką nors sutaupyti perkant kelionės bilietus į abi puses pasiūlymą.

Pasiūlymo datos galiojimas

Nustatyti terminai galioja tik konkrečiomis kelionės datomis, kai tam tikros bilietų kainos ar tam tikri lėktuvų bilietai nėra prieinami ar leidžiami. Šios datos taip pat galioja dažnai skraidančių keleivių bilietams. Pasiūlymo datos dažniausiai taikomos kelionėms piko periodu, įskaitant atostogų keliones ir savaitgalius, kuomet yra didelė paklausa.

Dažnai skraidančiųjų keleivių kelionių apribojimai

Oro linijų bendrovės premijiniai lėktuvų bilietai, kuriuos klientai užsidirba su kiekviena nuskrista mylia ir taškais, taip pat yra su pasiūlymo datos apribojimais. Iš tikrųjų, šios pasiūlymo datos yra dažniausiai svarstoma problema dažnai skraidantiems klientams, kurie negali gauti lėktuvo bilietų į norimą kelionės vietą dėl ribotų premijinių vietų skaičiaus. Štai kokį sprendimą padarė oro linijos. Jos suteiks klientams vietą iš esmės bet kuriame skrydyje, jeigu šis padarys dvigubai ar daugiau mylių nei standartinė premija reikalauja. Tai reiškia, kad jeigu turėsite padarę daug mylių, Jūs galėsite užsigarantuoti lėktuvo bilietus į bet kurį skrydį, kurį tik panorėsite ir kada norėsite.

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad perkant lėktuvo bilietus nežiūrėkite vien tik į kainą. Ir prieš pradedant krautis daiktus, visada perskaitykite, kas rašoma smulkiu šriftu. Taip pat įsitikinkite, kad atitinkate visus keliamus reikalavimus šiam pasiūlymui. Jeigu negalite suprasti tam tikrų reikalavimų, paskambinkite į oro linijų klientų aptarnavimo skyrių ir pasikonsultuokite su specialistu.

561
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *