Kada skalbiate skalbinius (apklausa)

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kuomet iškyla klausimų dėl skalbimo mašinos remonto http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu, kartais gali kilti ir abejonių, ar skalbiame pakankamu dažnumu, ar prižiūrime savo skalbimo mašinas. Kartais gali paaiškėti, kad tiesiog skalbiame per dažnai, ar per retai, ir dėl to ne pakankami pasirūpiname savo skalbimo mašinomis. Štai keletas žmonių sutiko atsakyti į klausimus, kaip dažnai jie skalbia savo rūbus.

Kai galioja pigesnis elektros tarifas

Skalbimo paslaugosKaip pasakoja Birutė, jai tiek skalbimo masinu remontas, tiek elektros sąnaudos gerokai tuština kišenes, kadangi šeima yra nepasiturinti, o geriau gyventi daugiau galimybių neturi. Todėl dažniausiai stengiasi pataupyti. Vienas iš būdų pataupyti – tai yra pigesnio elektros tarifo ieškojimas. Ir štai turėdami savaitgalinę ir naktinę elektros sistemą, dažnai ir renkasi būtent skalbimą savaitgaliais. „Yra mažų vaikų, naktį miegame, todėl naktinės elektros privalumu nepasinaudojame. Be to, yra ir kaimynų, kurie turbūt iškart policiją iškviestų, jeigu naktį skalbimo mašiną įjungčiau. Jau kiek skundų gavau, kad neva siurbiau dulkes naktį, nors iš tiesų siurbiau net ne aš, o kažkas iš viršutinio aukšto. Ir štai pigesnis elektros tarifas tikrai savaitgalį man leidžia tiesiog atlikti tokį ritualinį skalbimą. Aišku, kartais išsiskalbiame ir vidury savaitės. Kadangi yra mažų vaikų, ir tikrai nėra lengva su jais išlaikyti tą švarą ir tvarką. Vaikai, žinote, labai greitai sutepa ir suterlioja rūbus, ir jų kartais jau prireikia dar nesulaukus savaitės galo“, – sako moteris.

Kai nebelieka švarių reikalingų rūbų

Viengungis Tomas sako, kad skalbia tada, kai nebeturi švarių rūbų. „Kartais būna taip, kad ne tik neturiu švarių rūbų, bet ir skalbimo miltelių… Man sunku pačiam organizuoti buitį. Valgyti perku, kai visiškai nieko neturiu. Skalbiu irgi. Tuo pačiu nusiperku ir kelis naujus rūbus, kuriuos naudoju, kol išdžiūsta išskalbtieji… Nelinkėčiau kitiems tokio gyvenimo. Turiu pinigų, bet neturiu šeimos, kurios norėčiau. Man sunku pačiam viską organizuoti“, – sako jaunas programuotojas.

Vos tik prisikaupia nešvarių rūbų dėžė

Kita šeima sako, kad skalbia tuomet, kai tik prisikaupia pilna skalbinių dėžė. Jurgita teigia: „manau, nebūtų efektyvu kaskart supurvinus drabužį skalbti. Mes labai tvarkingai gyvename, tačiau laikomės ir ekonomiškumo. Važiuojame pilnu automobiliu. Skalbiame tik pilną skalbimo mašiną. Gaminame valgyti kelioms dienoms iškart. Taigi, viskas vykdoma dideliais kiekiais vienu metu, ir tai labai palengvina gyvenimą ir daugybę buities klausimų“, – sako moteris.

1404
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *