Kaip išsirinkti parketlentes grindiniam šildymui?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jei namuose įrenginėjate grindinį šildymą, parketlentės yra puikus pasirinkimas. Tai natūralus ir atsinaujinantis šaltinis, pasižymintis dideliu estetiniu patrauklumu, kuriuo galima pagyvinti namus ir suteikti daug šilumos. Grindinis šildymas leidžia naudoti medines grindis visame name. Taip yra todėl, kad grindų pagrindas ilgiau išlieka šiltas, o tai reiškia, kad nereikia rūpintis, kur dėsite naujas medines grindis. Parketo grindys tradiciškai naudojamos miegamuosiuose ir gyvenamuosiuose kambariuose, kur dėl grindinio šildymo galima išnaudoti visus medienos privalumus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie parketo grindų dangos pasirinkimą namams su grindiniu šildymu, įskaitant kai kuriuos aspektus ir dalykus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant:

Kas yra parketas?

GrindysPirmiausia šiek tiek sužinokime apie parketą. Šio tipo grindys gaminamos iš tarpusavyje sujungtų medienos gabalėlių, kurie yra klijuojami arba susegami. Tai įprasta grindų danga daugelyje namų, paprastai gaminama iš kietmedžio rūšių, pavyzdžiui, ąžuolo, braziliško riešutmedžio ar klevo. Jos būna įvairių spalvų ir paprastai klojamos ant maždaug 20 mm storio pagrindo. Terminas "parketas" yra prancūziškas ir reiškia "sukurti grindis". Tai daugiau kaip 100 metų gaminama inžinerinės medienos rūšis. Parketas dažnai laikomas aukštos klasės grindų dangos pasirinkimu, kuriam būdinga atitinkama kaina. Deja, terminas "parketas" vartojamas dviem skirtingoms grindų dangoms apibūdinti. Iš tikro medžio pagamintos parketlentės paprastai vadinamos "medinėmis" arba "kietmedžio" grindimis. Iš sintetinių medžiagų pagamintos parketlentės kaina gali būti vadinamos "inžinerinėmis" arba "sintetinėmis" grindimis. Plačiau: https://gerosgrindys.lt/11-medines-grindys ir rinkos naujovės.

Parketo grindų privalumai

Parketo grindys gaminamos iš natūralių medžiagų, kurios atsparios puvimui ir blukimui, jos pasižymi dideliu estetiniu patrauklumu. Be to, jos sukurtos taip, kad būtų patvarios ir galėtų tarnauti daugelį metų. Tinkamai įrengtas ir kruopščiai prižiūrimas jis gali būti puikus bet kurių namų priedas. Derinant su grindiniu šildymu, šie privalumai dar labiau išryškėja. – Natūralios medžiagos – kaip natūralus produktas, parketas turi daug privalumų. Tai tvarus išteklius, darantis nedidelį poveikį aplinkai. Be to, jis yra patvarus ir ilgaamžis, todėl daugelį metų gali suteikti jūsų namams išskirtinumo. Parketlentės šildomoms grindims ir eksperto patarimai.

Kaip išsirinkti parketlentes grindiniam šildymui?

Renkantis parketlentes grindiniam šildymui, reikia nepamiršti kelių dalykų. Turite įsitikinti, kad pasirinktas parketas kaina yra pritaikytas naudoti su grindiniu šildymu. Taip yra todėl, kad grindys bus šiltos, o kad būtų saugu, medinės grindys turi būti klojamos su ne mažesniu kaip 10 mm tarpu. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą parketlenčių tipą, tinkamą grindiniam šildymui. Kai kurios medinių grindų dangos puikiai tinka grindiniam šildymui, kitos – ne.

1603
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *