Keistos klaidos savo kurtame interjere

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Net jeigu baldus pirksite iš tokios geros parduotuvės kaip https://www.dubingiai.lt/, gali būti, kad vis tiek pridarysite aibę keistų klaidų. Planuojantys interjerą ir neturintys su tuo jokios patirties visuomet pridaro keistų klaidų. Štai keletas pavyzdžių iš praktikos.

Prieškambaris: nėra kur pasikabinti paltų ir pasidėti batų

DubingiaiJeigu namų erdvė taip suplanuota, kad tik atėjus į namus iš karto prasideda namai, nėra, kur pasikabinti paltų ir pasidėti nusimovus batų – tai tikrai nėra gerai. Gera, teisingai sukurta namų erdvė turi atrodyti kitaip ir čia turi būti iškart rūbų kabykla, batų lentyna. Kitu atveju, batai be paskirties voliojasi prie durų, paltai irgi kažkur mėtomi ant baldų. Taigi, šį paprastą sprendimą reikia iš karto apgalvoti. Gera ir patogi rūbinė iš karto atėjus – tai geras įspūdis apie butą ar namą nuo pirmos minutės.

Svečiuose: nėra kur numesti daiktų

Dar vienas keistas interjero sprendimas, kuomet atvykus į svečius viskas kompaktiškoje erdvėje taip pritalpinta, kad nėra kur numesti daiktų. Nors ir yra daug visokių lentynų, lentynėlių, kur tikrai galėtų tilpti jūsų kuprinė ar kažkas kito, tačiau jums atvykus matote, kad vietą ten garbingai užima katinų statulėlės ir kitokie nepraktiški dekoratyviniai dalykai.

Nepatogūs ir nenuspėjami čiaupai

Vienas nemaloniausių dalykų – nueiti į vonią ar virtuvę nusiplauti rankų ar įsipilti vandens ir išeiti aptaškytam ar su nuplikintomis rankomis. Jeigu čiaupai namuose veikia tik kai kam žinomu principu, tai yra negerai. Yra universalūs dėsniai, kaip turi būti naudojamas čiaupas, ir tie dėsniai turi būti pritaikomi, kad čiaupu be vargo galėtų naudotis kiekvienas.

Keisti praėjimai, kai visuomet, kažką nuverčiate

Jeigu pas kažką viešėdami nuolat kažką nuverčiate, apverčiate, į kažką įsilipate, jaučiatės nerangiausia karve pasaulyje ar didžiausiu drambliu. Bet labai tikėtina, kad tai visiškai ne jūsų kaltė. Gali būti, kad tai – tiesiog blogas interjero sprendimas arba jų virtinė. O jeigu interjero sprendimus žmonės kūrė patys, tuomet ir problemų gali būti tikrai labai daug. Galbūt jūs tiesiog patekote į kažkieno minčių labirintą, tai kažkieno fantazija: šis keistas nepraktiškas interjeras, kur visi daiktai vieni kitiems trukdo, nėra normalių praėjimų ir panašiai.

Paveikslų perkrova

Kartais interjerą sugadina begalinės pastangos jį gražinti. Jeigu ant sienų nėra nė vieno ramaus lopinėlio, visur paveikslai, paveikslėliai, skulptūrėlės ir kiti papuošimai, tai vargina ir neleidžia į nieką pilnai sutelkti dėmesio.

1401
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Kai įsirenginėjau savo būstą. man buvo labai svarbu tinkamas apšvietimas namuose, ypač vonioje. Norėjau, jog vonia būtų jauki ir išraiškinga. Ilgai su šeima ieškojome tinkamo sprendimo, bet čia https://www.lempa.lt/tema/vonios-sviestuvai/ atradome tikrai puikių variantų ir labai džiaugiamės susikūrę puikų apšvietimą.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *