Keltai į Švediją

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Keltai į Švediją gali užtikrinti patogią kelionę į šią šalį, o čia tikrai yra, ką pamatyti bet kuriuo metų laiku. Tą padaryti galite pasirinkdami keltus OPTIMA SEAWAYS ir LIVERPOOL SEAWAYS, kurie siūlo keliones iš Klaipėdos į Švediją kasdien. Jūs galite pasirinkti tinkamiausią savaitės dieną, kada galite keliauti, ir nesirūpinti, koks leidžiamasbagažo svoris – visai nesvarbu, ar jūsų lagaminas svers 10, ar 20 kilogramų – jį gabentis jums nieko nekainuos.

Keltai  į ŠvedijąTaigi, tai dar patogiau nei skristi lėktuvu – jūs taip pat galite su savimi pasiimti ir augintinį ir būti tikri, kad jis kelionės metu nepatirs daug streso, kaip dažnai nutinka keliaujant autobusu ar kita transporto priemone. Taigi, galite pasidovanoti kelionę ne tik sau, bet ir savo augintiniui, kuris visą laiką galės būti kuo arčiau šeimininko.

Atvykus į Karlshamno miestelį, nuo kurio pakeliavus vos 10 kilometrų, galite aplankyti Lašišų muziejų, kuriame rasite tikrai įdomių eksponatų, pasakojančių apie šių žuvų gyvenimo ciklą, o 15 km nuo Karlshamno galite aplankyti Safari parką, kuriame bus įdomu ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems.

Taip pat verta aplankyti ir stiklo dirbtuves, kuriose galėsite pamatyti visą stiklo gaminimo procesą. Tai paliks įspūdį bet kokio amžiaus turistams.

Kiek toliau nuo Karlshamno , pavažiavus 33 kilometrus, galite aplankyti RonnebyBrunnspark parką, kuriame galite tiesiog prarasti amą, pamatę sodą, dvelkiantį ramybe ir nepakartojamu grožiu. Nors čia lankytojai laukiami ištisus metus, tačiau geriausia čia apsilankyti pavasarį, kuomet sodo gėlės pražysta įvairiausiomis spalvomis.

Kad galėtumėte pamatyti kuo daugiau lankytinų objektų, bene patogiausias būdas keliauti po Švediją automobiliu, kurį galėsite išsinuomoti arba į keltą pasiimti savo lengvąjį automobilį. Keltų bilietai kainuos kiek brangiau, tačiau patogumas bus neįkainojamas, be to, jums nereikės nuomotis automobilio atvykus į Švediją, kas tikrai nėra labai pigu.

Taigi, kelionės keltu gali būti itin patogios, ypatingai tais atvejais, jei norite su savimi pasiimti kiek daugiau daiktų, o taip pat ir augintinį bei lengvąjį automobilį. Būsite užtikrinti, kad su savimi pasiėmėte viską, ko jums prireiks, ir svarbiausių daiktų jums neteks pirkti nuvykus į svečią šalį.

623
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Tikrai rekomenduoju į Švediją keliauti keltais. Pats jau kelintą kartą taip keliauji. Ir patirtis kitokia, kelionė smagesnė. Su lėktuvais irgi jau atsibosta skraidyti. https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *