Klaidos, statant namą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Vilos nuomaKlaidų, statant namą, padaro visi. Kai statomi tokie projektai kaip Mano Vila, nesunku pamatyti gražius pavyzdžius ir patiems užsinorėti pasistatyti namus. Tačiau tai ne taip paprasta, kai pradedi kažką daryti pats. Galiausiai pridarai klaidų, galvoji, antrą kartą jau nesuklysčiau. Tuomet pamatai, kad kažkas kitas stato namą, nori patarti, bet tie žmonės nenori klausyti. Juk ir tu neklausei, kai tau patarinėjo. Taigi, viskas kaip ir teisingai, po lygiai. Ir visgi, kokios tos klaidos, kurias taip dažnai daro žmonės, statantys naujus namus?

Per vėlai tvarkomi popieriai

Tikriausiai Mano Vila šių klaidų nepadarytų, nes stato namą ir namus ne pirmą kartą. Tačiau daugumai kitų žmonių tai būtų pirmą kartą gyvenime atsitinkantis dalykas ir galbūt vien dėl to atsirastų labai daug suklupimų. Pavyzdžiui, per vėlai pradedami tvarkyti popieriai. Jeigu laiku negaunamos paskolos, leidimai ir projektai, statybos vėluoja. Tuomet vasaros viduryje jau neaišku, ar forsuoti ir jas pradėti tada, ar nerizikuoti jų nebaigti iki žiemos ir tiesiog viską pradėti kitą ankstų pavasarį.

Netinkama namo vieta

Nemaloniausia klaida yra, kai suprantama, kad pasirinkta bloga statybų vieta, ir tai paaiškėja kur kas vėliau. Žmogus dirba, stengiasi, stato, ima gyventi, arba dar statybų etape pamato, kad vieta neatitinka lūkesčių. Paaiškėti gali visokių dalykų. Kad atstumas iki darbo tikrai varginantis, kad kaimynystė ne tokia, kokios tikėjaisi, kad ateina per daug laukinių žvėrių, kad labai girdisi mašinų garsas ir pan. Ši klaida skaudi, kadangi namo su kranu neišrausi ir nenuveši į kitą vietą. Belieka prie visko prisitaikyti.

Nešiltintos namo vietos

Klaidos, pasitaikančios šykštuoliams – nepakankamas namo šiltinimas. Toks dalykas nutinka šiais laikais, kai gana dažnai žmonės nepasidomi pakankamai visais reikalingais energiniais sertifikavimais. Taigi, nusivylus dėl tokio dalyko kartais nepraeinamas namo pridavimas iš pirmo karto. Tenka dar kartą stengtis, verstis per galvą ir per naują šiltinti namą, tas vietas, kurios yra pralaidžios šilumai. Dėl to, kaip sakoma, geriau nuo pradžių daryti gerai.

1287
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *